Wpis z mikrobloga

Cześć Wykop! (ʘʘ)

Mamy dla Was trochę liczb, którymi warto się pochwalić!

Tradycyjnie przed Finałem publikujemy wstępne rozliczenie ostatniej zbiórki!
Jeśli chcesz je poznać, na początek zerknij na grafikę dołączoną do wpisu ( ͡º ͜ʖ͡º)

1) Dodatkowo możesz sprawdzić na co wydaliśmy przekazane przez Ciebie pieniądze -->>> tutaj

A jeszcze więcej informacji znajdziesz -->>> tutaj
_________

Ale to nie wszystko! ()

Od 2004 roku zakupiliśmy 11173 nowoczesnych, osobistych pomp insulinowych i przekazaliśmy je do 34 ośrodków. Od 2004 do końca listopada 2018 roku zakupione przez nas pompy zostały wypożyczone łącznie 3717 kobietom. A dzięki zastosowaniu tego sprzętu urodziło się 1567 zdrowych dzieci

Więcej o programie Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą
________

Czy było warto? TAK! Dziękujemy, że gracie z nami! <3
_________________
Jak możecie pomóc?

Wesprzyj nas online
Wyślij SMSa
Wpłać kartą
Weź udział w aukcjach
Wpłać #bitcoin Tu link,
Wpłać #kryptowaluty Tu link
Aplikacja WOŚP

#wosp #wosp2019 #pomagamy #gramydladzieci #pomaganie
Pobierz
źródło: comment_37zZlzcF4k4pOV90P0YIbixD6kWcx0Kj.jpg
  • 134
@fundacjawosp: a ja dziękuje za to co robicie, mój synek był prawie dwa tygodnie na oddziale neonatologicznym. Dla mnie to była wieczność, ale były tam wcześniaki urodzone przed 25 tygodniem ciąży, które zostaną dużo dłużej i leżały w inkubatorach zakupionych przez WOŚP, czy miały wykonywane badania na kupionym przez was sprzęcie. Robicie dobra robotę już od tylu lat. Myśle, ze wizyta na takim oddziale wielu zmieniłaby myślenie
moje dzieci korzystaly ze sprzetu WOSP i nie mam nic przeciwko tej akcji, jednak cala ta sytuacje uwazam za patologiczna. Czlowiek placi tyle skladek i jeszcze jest potrzeba robienia publicznych zbiorek na sprzet do szpitala - to kpina. Nie oszukujmy sie tez, ze te kilkadziesiat milionow zbawia cokolwiek w tej sluzbie zdrowia, po prostu na calej reszcie nie ma naklejek NFZ:) WOSP wspiera niestety niegospodarnosc dyrektorow szpitali. Gdyby WOSP zbawial cokolwiek za
@hazawwin: +++. Mój syn też po urodzeniu z zapaleniem płuc siedział w inkubatorze na wczesniakach i miał podawane antybiotyki pompą. W zasadzie całe wyposażenie sali razem z pompami, lampami uv, inkubatorami, aparatami tlenowymi bylo oklejone.
Co z tego, ze pieniadze zebrane przez wosp to moze 0.2% hajsu zebranego przez NFZ, skoro wszedzie widac sprzet kupiony przez wosp - mozecie sie czepiac i szukac dziury w calym, ale jak zagladacie w budzet