Wpis z mikrobloga

Mirki! Odnośnie [tego wpisu śpieszę Wam z relacją.
Dziękuję ogromnie za wszystkie komentarze, zdjęcia, podpowiedzi. A więc tak: @galonim sprawił taką ogromną radość mojej Mamie, po prawie 30 latach moja Mama zobaczyła dom w którym się wychowywała, okna swojego pokoju, garaż w którym Dziadziuś hodował gołębie- tak, ten garaż nadal stoi :-) @galonim nagrał nam kilka filmików ze spaceru wokół naszego domu. Sprawił też ogromną radość odnajdując grób Ojca mojej Mamy. Po prawie 30 latach moja Mama zobaczyła grób własnego Ojca. Dzieli nas dużo kilometrów od #czestochowa do #lidzbarkwarminski do tego praca, życie codzienne...Ale dzięki Tobie Piotrek mogłyśmy chociaż tak być blisko domu i na grobie Dziadziusia <3 Piotrek odnalazł też grób mojej Prababci oraz Cioci i Wujka. Postawił znicze i kwiaty. Jesteś wspaniałym człowiekiem. Dziękuję Ci z całego serca.
Wczoraj z Mamą poszłyśmy spać ze łzami w oczach z radości ale to był wspaniały dzień.
Dziękuję i dziękować Ci będę codziennie za ten dobry uczynek!
Postanowiłam wczoraj kupić skarbonkę i zbierać na wyjazd do Lidzbarka razem z Mamą. To będzie taka niespodzianka. Kupię bilety i razem wsiądziemy do pociągu, Mama dowie się gdzie jedziemy dopiero jak pociąg ruszy. Taki mam plan. W wakacje wstawimy tu zdjęcie z @galonim i moją Mamą koło domu i zawołam plusujących :)
W komentarzach dodaję kilka zdjęć.
#czujedobrzeczlowiek
dziękuję Piotrek.
Na zdjęciu dom :)
balatka - Mirki! Odnośnie [tego wpisu śpieszę Wam z relacją.
Dziękuję ogromnie za ws...

źródło: comment_FDz9VmCM2n5dlTgOHi2NcV2soNfO1jCC.jpg

Pobierz
  • 115
@DziewczynaMirka: tak Mirek Piotrek zrobił tak piękne zdjęcia i mi wysłał, takie które wydrukuję i zrobię piękny album :)
@Psajkoman: Oczywiście że była, przecież Dziadziuś zmarł jak ja tam byłam, pamiętam jak trumna stała w pokoju, na około kwiaty i ten specyficzny zapach wiązanek pogrzebowych pamiętam do dziś :(
Nie pojechała bo trochę sytuacja rodzinna się pozmieniała po powrocie do Częstochowy. Wiele razy Mamie mówiłam żebyśmy jechały odwiedzić groby, teraz