Wpis z mikrobloga

@DywanTv: ogólnie mi się pojawia lampka, dlaczego żaden z 3 panów nie robi wyników i każdy nie startuje, bo każdy jest na amen kontuzjowany od lat. Nie oceniam, ale po prostu zadaję pytania. Wydaje mi się, że Tybora tam jedyny robił wyniki i był ogarnięty, ale z tego co wiem od kumpla, który go trenuje, że juz razem nie współpracuje z BB ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@DywanTv: dla mnie za duzo merytoryki i ogolnie gadania. Nawet jak wywiady robia to sucha gadka bez żadnych wstawek. Non stop to samo. Ile mozna walkowac jak robic przysiad ciagi i wyciskanie. Każdy teraz na tym naszym Polskim youtube tylko gada i gada. Za malo vlogow z treningow.
  • Odpowiedz
@johnmorra: @DywanTv: @beefislife: Od tych chałturników najlepiej się trzymać z daleka. Ten wysoki "viking" klepie tylko w kółko bez namysłu to co mówi Louie Simmons na swoich materiałach, często nawet samemu tego nie rozumiejąc co widać po aplikacji westside przez niego, ćwiczeń które wybiera itd. Doświadczenia ma ZERO co po prostu widać. I że nie wstyd mu $$$ za to brać. Już nie wspominając o tym
  • Odpowiedz
ostatnie filmik dot. low baru i wyciskania oraz Q&A dot. słabych ogniw to miazga pod względem merytoryki,


@spaghetti_galopuje-2: Huh, to ileż ja muszę wiedzieć w takim wypadku... skoro te filmiki nie zawierały dla mnie nic nowego, a wręcz wytknąć wiele błędów mógłbym... LOL.

Ech, czyli dalej na polskim YouTube nie ma nic ciekawego :/ Myslalem, ze znalazlem juz cos dobrego, trojbojowego.


@DywanTv: Dam Ci naprawdę zajebistą radę, PATRZ
  • Odpowiedz