Wpis z mikrobloga

Została mi ostatnia krecha sera fety. Odkurzyć do końca czy zostawić?

Z jednej strony chciałbym się całkiem pozbyć już tego badziewia, z drugiej strony myślę, czy ma to jakiś sens skoro oprócz bezsenności i fali gorąca nie czuje żadnych efektów, a z trzeciej strony nie wiem czy nie będę mieć zwała (do tej pory 3 razy żarłem i nie miałem nigdy, ale pierwszy raz w życiu spożyłem więcej niż pół g - dokładnie 1 g), i czy nie lepiej jeśli zwał nastąpi "podleczyć" się. Z czwartej strony: brak.

Co należy zrobić z pozostałością sera z gatunku feta?

  • dojadać (babcia uczyła, że nie wolno nie dojadać) 26.9% (36)
  • zostaw to, pie***l to 5.2% (7)
  • wywal do kibla tak jak zrobiles kiedys z opio 33.6% (45)
  • trzymaj to awaryjnie w razie gdyby byl zwał 12.7% (17)
  • zab1j się! 6.7% (9)
  • wsyp to do Monsterka 14.9% (20)

Oddanych głosów: 134

  • 36
wołam dla zasięgu bo włączyło mi się parcie na szkło i tryb atencjusza: @ciulus @bigb00m @Mozdziezowa @BuzzKillington @zjem_co_chcem @kaszlakmain @RadoN @harpiowata @styropiann @MilionoweMultikonto
wyróżnienie: szanowny pan komisjarz @OREO-30 niby pies, ale jednak dobry z niego człowiek, filantrop itd.
@muniek_stachu @Sertralina @GothBoyy666 @ItsMarioo
wyróżnienie: hejker @Dzieci_z_Choroszczy i hejker2 oraz jednocześnie moja największa (psycho)fanka na tej stronie @HiViolentJ (tak bardzo, że nawet moja była do dzisiaj jest o nią zazdrosna),
@2cool2beAgod @sleep_raver @Alsephina
@kwasota0513 @VegaClaw bo jest dobra morda - kiedys uratował mi życie, serio, niestety ma bana; nie będę się wypowiadał czy słusznie czy nie bo nie znam sprawy. Chociaż patrząc co się ostatnio odjaniepawla podejrzewam, że to pierwsze.
@Smierdziel92 @Berkel_88 @WrAx @KAFF @kurazjajami dałem plusa na lepszy start tak jak chciałeś więc liczę na rewanżyk
@robsosl @milek345 @Antidolum @lort_fzhut @vvertoi @Greenek @lubie-sernik @Cybek-Marian @Matsoj @Krosser5566 @Dupacabra @gadpustynny @Sad_Raven





@Cukrzyk2000 @rozowo-niebieski_pasek @Hlebnik1 @WodzCzapi @qwertty321 @darcod @lwonly @swarp @DANNiK @milek345 @atteint @darkheavy1
Pan Prezes @adam-nowakowski @Matsoj
Słynny chemik - niedoszły noblista @Drug_Research (nick mówi sam za siebie)
@NoMercyIncluded bo gardzi jaraczami tak jak jo
@RedBulik bo przyczynił się (nieświadomie) do uwolnienia mnie z aresztu
@tap-chan i @BlackDave i (tylko) trochę @horrendous bo znajo się chopy na racetamach, wierzę w ichniejsze kompetencje w innych dziedzinach chemii psychoaktywnej
@onionhero: jesteś chyba bliźniakiem dwujajowym tego jasnowidza... jak mu tam było... #!$%@?, nie pamiętam. Przewidziałeś, jaki będzie wynik [SZOK. JAK?!]. Może wywróż teraz ile jeszcze potrwa mój detoks od opio, bo jestem ciekaw czy warto się męczyć.
Aaa, Jackowski!
@qwertty321 demokracja to rządy idiotów jak to ma w zwyczaju mawiać (jeszcze) niekoronowany (nieoficjalnie nie dość, że koronowany to nawet do tego beatyfikowany i jako jedyny w dziejach ludzkości (i nie tylko)