Wpis z mikrobloga

Pewna kobieta zastawiła wyjazd na moim blokowisku w miejscu (przejazd między 2 blokami), gdzie nie ma zakazu parkowania. Nakleiłem jej wczoraj takie 2 naklejki na szybę. Właśnie zapukała do moich drzwi (ktoś jej pokazał nagrania z kamery) grożąc, że jak do jutra tego nie zetrę, to dzwoni na policję. Mam się czym martwić?

#pytanie #policja #prawo #prawojazdy #kryminalne
SHEAD - Pewna kobieta zastawiła wyjazd na moim blokowisku w miejscu (przejazd między ...

źródło: comment_Q5hgUhrVeEaCnt3TcvpOl1uBD0icowCb.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SHEAD: "gdzie nie ma zakazu parkowania", po drugie jakim prawem naklejasz na czyjąś własność takie gówno, po trzecie #!$%@? bait

@dami423: ale wiesz, że nie można parkować wszędzie, gdzie nie ma zakazu zatrzymywania?
  • Odpowiedz
@SHEAD: po 1. czy monitoring wizyjny jest odpowiednio oznaczony w budynku, tj. czy jest wywieszona klauzula informacyjna zgodna z RODO (administrator danych, cen rejestrowana etc.) 2. kto podał tej osobie Twoje dane - to jest naruszenie - dowiedz się i im ta akcja zrobił ładny backfire :)
  • Odpowiedz
Gdybyś trafił na mnie, przyniósłbym Ci fakturę z firmy car detailingowej za czyszczenie i nałożenie nowej powłoki na szybę:)


@flito: i co on by z ta faktura mial niby zrobic? Zasmialby ci sie w twarz, podarl i wyrzucil;)
  • Odpowiedz
@SHEAD polamalbym ci rece za te naklejki na miejscu tej babki, raz mialem stycznosc juz z takimi idiotami jak ty. Nie bylo zakazu parkowania, wybralem sobie fajna lokalizacje zeby furke na kilka godzin zostawic nikomu nie przeszkadzało, zero zakazów nawet straz miejska jezdzila, to pedał parkingowy co kasował ludzi bo nie wjechałem do niego na parking obok nakleił mi dwie naklejki na lusterko i szybe. Cale szczescie ze to scierwo schodzi dosc
  • Odpowiedz
i co on by z ta faktura mial niby zrobic? Zasmialby ci sie w twarz, podarl i wyrzucil;)


@tylko_spokojnie: Zgadza się :D Potem dostarczyłbym przed sądowe wezwanie do zapłaty, którym by się podtarł, a potem to już z górki:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mister_pink: @GrubyRozowyKot: powodzenia ze strażą wiejską. Zadzwoniłem do nich, że jakiś dzban parkuje na trawniku pomiędzy blokami gdzie mieszkam (są wyznaczone miejsca, ale nie było wolnych) to "pan" strażnik powiedział mi, że w Polsce nie ma zakazu parkowania na trawniku. Ewentualnie jeśli uszkodziłby zieleń, to za to można go ukarać. A ocenę zniszczenia trawnika podejmują strażnicy. Banda nierobów.
  • Odpowiedz