Wpis z mikrobloga

Pewna kobieta zastawiła wyjazd na moim blokowisku w miejscu (przejazd między 2 blokami), gdzie nie ma zakazu parkowania. Nakleiłem jej wczoraj takie 2 naklejki na szybę. Właśnie zapukała do moich drzwi (ktoś jej pokazał nagrania z kamery) grożąc, że jak do jutra tego nie zetrę, to dzwoni na policję. Mam się czym martwić?

#pytanie #policja #prawo #prawojazdy #kryminalne
SHEAD - Pewna kobieta zastawiła wyjazd na moim blokowisku w miejscu (przejazd między ...

źródło: comment_Q5hgUhrVeEaCnt3TcvpOl1uBD0icowCb.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@SHEAD Na moim osiedlu jakiś dziadek kiedyś naklejał takie naklejki nawet na dobrze zapakowane auta. Złapany na gorącym uczynku dostał mandat, chyba 100 zł, za niszczenie cudzego mienia.
  • Odpowiedz
@Branco_Amigo: ja naklejam tylko na bardzo źle zaparkowane. to było trzecie auto, na które nakleiłem i już wtopa, bo babie się chciało iść do kogoś i przejrzeć kamerę.. mam teraz rozkminę, kto jej to pokazał... bo nawet jeśli miała kamerkę w samochodzie, to ktoś z sąsiadów musiał jej powiedzieć gdzie mieszkam. ją pierwszy raz widziałem na oczy, więc na 80% tu nie mieszka (a na 99% nie w moim bloku).
  • Odpowiedz
@SHEAD Rozumiem. Ale policjant, który wystawił łepkowi mantad, powiedział, że nawet na źle zaparkowany samochód nie ma prawa czegokolwiek sobie naklejać.
Widok karnego qtasa na chu#owo zaparkowanym aucie cieszy, ale trzeba uważać.
  • Odpowiedz
@peszmerd no to juz nie mnie oceniac jak dzialaja sluzby ale odkad mialem taka naklejke bezpodstawnie naklejona to mnie ci naklejkarze #!$%@? mysla ze wszystko im wolno a podejdziesz do takiego to ma gacie osrane i cie przeprasza
  • Odpowiedz
@Chronmy_P0lki_przed_incelami: też chciałbym to wiedzieć. mówiła, że widziała mnie na nagraniu. ktoś mnie musiał poznać i jej powiedzieć gdzie mieszkam, bo ona mnie nie znała.
mamy w bloku takiego ogarniacza/dozorcę (mieszkaniec, sprząta korytarze, wymienia żarówki itp., wszystkim się interesuje), który mnie oczywiście kojarzy - podejrzewam, że mnie wydał, choć nagranie raczej pokazał jej ktoś inny - tu jest największa zagadka, na jakiej podstawie to zrobił
  • Odpowiedz