Wpis z mikrobloga

@yojo2:tak szczerze nie pamiętam, czy w dziecinswie miałyśmy oryginalnego pegasusa czy jakiegoś chinczyka. Teraz siora kupiła pakiet jakąś chinską gre + kartridże z 50 sztuk. Może odpali też Tank 1990
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiedys: #!$%@? mac, miałem ponad 70 sztuk, jak miałem z 14 czy 15 lat matka oddała to komuś z rodziny, cała kolekcje dyskietek (tak nazywanych przez nią) razem z podróbka pegaza. Oczywiście skurywysyny wszystko #!$%@? i później jak pytałem o to, to nie wiedzieli o co chodzi. #!$%@? nie ludzie, tyle pieniędzy poszło :(
  • Odpowiedz
@kiedys: aż mi się nasunęło kilka myśli
- było sporo fajnych gier
- przejście mario gdy samemu (tzn z kolegami) poznało się skróty a nie obejrzało na youtubie to była fajna sprawa
- z chęcią bym sprawdził kilka tytułów których nazw nie pamiętam
- qwa, to było drogie :/ w 1998 średnie zarobki to jakieś 1200-1300 zł, minimalne to 500 - nie wiem netto czy brutto. Na szczęście mam rok młodszego
  • Odpowiedz
Pamiętam z dobroci serca oddaliśmy naszego Pegasusa rodzinie wraz z całą kolekcją gier. Urodziło im się trzecie dziecko, a że komputer nie był taki powszechny, my mieliśmy, oni nie, i przez to coraz rzadziej Pegasusa podłączaliśmy, to pomyśleliśmy, że mogą sobie wziąć, póki dorasta. Dowiedziałem się długo potem, że nikt w to nie grał, bo ciocia nie uznawała wtedy takich rozrywek, więc wyrzuciła to w #!$%@?. Do tej pory próbuje przypomnieć sobie
  • Odpowiedz
@Mato: no szkoda, co zrobić... teraz miałbyś historie w domu, albo na sprzedaż :x. U mnie też się w domu "rozpłynęły" nawet nie wiem kiedy i gdzie
  • Odpowiedz
#grybezpradu specjalnie bo to kultowa gra a wykopki z tego hasztagu będzie większy odbiór niż spod jakiegoś gimbasiarskiego tagu

@kiedys: To już celniejsze byłoby #konsole, bo w gruncie rzeczy NES jest typową konsolą do gier.
Tego hacka czołgów to ciężko będzie ci znaleźć gdzieś na kartridżu. Ogółem polecałbym przeszukanie forum poświęconemu ośmiobitowym grom, jest co prawda niemalże wymarłe, ale jeszcze ktoś tam czasami na nie zagląda, a pamiętam, że
  • Odpowiedz
@kiedys: widzę ze jak co roku ;) ostatnio ja nim wygrałem gorące.
To były czasy i zamienianie gier w środku,albo akcja typu wpada policja na giełdę i gość ci daje 2 reklamówki gier i każe #!$%@?ć.
  • Odpowiedz