Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 596
Zakończyliśmy projekt instalacji mebli dla klienta, na przestrzeni ośmiu pięter, o wartości ponad 20 milionów złotych. W przetargu były biurka regulowane apką, fotele pracownicze za 3500zl, sofy po 20k, telewizory 98", system centralnie sterowanych szafek RFID i mnóstwo przeróżnych mebli na zamówienie z marmuru, weluru, skóry najwyższej jakości oraz trudnościeralnych materiałów.

Tym samym był to mój ostatni projekt w branży mebli high end i tym samym koniec jedenastoletniej kariery w tej branży, jako kierownik projektów, konsultant do spraw mebli high end oraz ergonomista. Postanowiłem odkryć przed wami ten świat i jego sekrety.

Zapraszam do zadawania pytań. Jeśli będzie ich zbyt wiele aby odpowiedzieć pisemnie, odpalę kamerkę i pogadam do niej, pokazując przykłady z tego oraz wcześniejszych projektów.

Może zrobić tag #maniakmebli ?
#pracbaza #hobby #design #ama
silentpl - Zakończyliśmy projekt instalacji mebli dla klienta, na przestrzeni ośmiu p...

źródło: comment_tX152DQwGvY4SK3qkJO6jRpJ4LwYGJdN.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@silentpl: ta roślinka to monstera :) i faktycznie modernizm, jakby nie było :) -wraca. Sama mam kilka pieknych mebli z tamtych lat, wszystkie zdobyczne ;) ileż ja bym dala, żeby móc poprzyglądać sie jak pracujesz ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Primejay: owszem, choć dla mnie przyjemny też jest dzień obchodu z klientem gdy już pracownicy się wprowadzą i używają mebelków. :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minister122: gratki! Mam dobry kontakt do (dyrektora) firmy zamków RFID (niezależnych oraz sterowanych centralnie) gdyby były potrzebne to mogę Was połączyć.
  • Odpowiedz
@silentpl: książę, możesz wskazać jakąś nieznaną perełkę rynku meblowego? Chciałbym kupić krzesło do biurka które jest faktycznie ergonomiczne ale nie kosztuje fortuny bo jestem polakiem biedakiem. Nie musi być pięknie wykończone czy luksusowe, wystarczy że będzie ergonomiczne i z pianką na poddupku która się nie wysiedzi po roku
  • Odpowiedz
  • 3
@silentpl robię wizualizacje takich projektów i zawsze szokują mnie ceny tych mebli połączone często z brzydota, majstry co to składają też się pewnie dziwią xd
  • Odpowiedz
@Cointreau: Ostatnio też pełno tego przeglądałem i testowałem aż dorwałem w dobrej cenie super wygodne krzesło z nowego stylu INTRATA PRO O 14 HRUA z regulowanymi na boki podłokietnikami.
  • Odpowiedz