Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 597
Zakończyliśmy projekt instalacji mebli dla klienta, na przestrzeni ośmiu pięter, o wartości ponad 20 milionów złotych. W przetargu były biurka regulowane apką, fotele pracownicze za 3500zl, sofy po 20k, telewizory 98", system centralnie sterowanych szafek RFID i mnóstwo przeróżnych mebli na zamówienie z marmuru, weluru, skóry najwyższej jakości oraz trudnościeralnych materiałów.

Tym samym był to mój ostatni projekt w branży mebli high end i tym samym koniec jedenastoletniej kariery w tej branży, jako kierownik projektów, konsultant do spraw mebli high end oraz ergonomista. Postanowiłem odkryć przed wami ten świat i jego sekrety.

Zapraszam do zadawania pytań. Jeśli będzie ich zbyt wiele aby odpowiedzieć pisemnie, odpalę kamerkę i pogadam do niej, pokazując przykłady z tego oraz wcześniejszych projektów.

Może zrobić tag #maniakmebli ?
#pracbaza #hobby #design #ama
Pobierz silentpl - Zakończyliśmy projekt instalacji mebli dla klienta, na przestrzeni ośmiu p...
źródło: comment_tX152DQwGvY4SK3qkJO6jRpJ4LwYGJdN.jpg
  • 77
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@silentpl ty lepiej powiedz jak tk jest żyć w Londynie zarabiając £100k

@krysc4d: tak samo jak przy 60. Nasz styl życia się nie zmienił od paru lat bo nie mamy Pierre $ na punkcie rzeczy lecz odkładamy na wcześniejszą emeryturę oraz projekty NGO które mamy w zamiarze uruchamiać za 3-4 lata.
Zdarzyło nam się wyjść i wydać więcej w restauracji ale to były pojedyncze przypadki i to też w granicach rozsądku.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@silentpl: jestem pod dużym wrażeniem po przeczytaniu twojego wpisu (ʘʘ)

Przejrzałem wszystkie linki i strony, o których pisałeś i o dziwo.. wreszcie udało nam się, z moją lepszą połówką, znaleźć kompromis co do wyglądu kanapy do salonu, która pasowałaby do wybranego wcześniej stołu.. dziękujemy!

Mam nadzieję, że będą kolejne wpisy.
Czekam z niecierpliwością.
@silentpl:
Jakoś zacząłem o tym myśleć jak teraz wygląda wspomniany hotel - i jest w opłakanym stanie. To kompleks tutaj: https://www.google.ie/maps/place/Hotel+Flamingo/@44.0375885,28.6465875,99m/data=!3m1!1e3!4m13!1m7!3m6!1s0x40b1ff26958976c3:0x84ef4f92a804b194!2sRumunia!3b1!8m2!3d45.943161!4d24.96676!3m4!1s0x40bae087fd9adde9:0xa7a32cacf129b49c!8m2!3d44.037526!4d28.646351?hl=pl - niestety nie ma sensownych zdjęć wnętrz. Park, który do niego zdaje się prowadził zamieniono na dzielnicę willową. W ogóle cały rejon podupadł strasznie. Byłem w nim o ile dobrze liczę ponad 43 lata temu i wówczas to miejsce tętniło życiem - szczególnie po zmroku. Na dzieciaku którym wówczas byłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@silentpl: Hej bardzo konkretny wpis, wrzucałeś coś w końcu na youtube ?

@kejor: kilka minut temu stworzyłem kanał i wrzuciłem Channel art/opis. Jutro stworzę listę o czym można pogadać i mając jakąś strukturę zaczne coś nagrywać. Podeślę link!