Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@Cetkiewicz Fabian ci odpowiedzial.
Ludzie odkladali zakupy czekajac na konfe AMD na ktorej mieli potwierdzic ceny i date premiery.
Nic takiego nie mialo miejsca.
Perspektywa czekania kolejne pol roku spowodowala ze poszli do intela.
Nie dziwie im sie.
Fake newsy zrobily im wiecej szkody niz pozytku.
@Shewie: No to już przynajmniej wiadomo, kto i po co produkował te rzekome przecieki. Nikt, kto zna branżę, nie zakładał, że na CES AMD pokaże całą nową linię Ryzenów.

Po 1 Zapowiedź teraz 12/16-rdzeniowych Ryzenów to doskonały sposób na ubicie doskonale idącej sprzedaży zarówno Ryzenów, jak i przede wszystkim Threadripperów.
Po 2 na żadnym z CES do tej pory AMD nie podawało takich szczegółów o nadchodzących Ryzenach, choć te miały się
@Shewie: to juz chyba ba Twoj 10 post po tej konfie jaki to amd jest be. Serio chce Ci sie?

@Cetkiewicz: nie sluchaj malkontentow. Po prostu nowe ryzeny beda w polowie roku dopiero, jak ktos czekal ze zlozeniem kompa to wolal kupic teraz niz czekac 6 miesiecy. Byly przecieki, ze premiera moze nastapic szybciej ale sie nie potwierdziły.
@emjot86: masz chyba problem z prostą interpretacją. Jestem zły i rozczarowany bo brak ich produktu nie zmieni nic na rynku, dostaniemy kolejne karty graficzne za 2k USD bo z kim ma Nvidia konkurować?
AMD dołącza do pociągu #!$%@? zamiast wyjsc z kontrą i odebrać Nvidii rynek. Ogromna rzesza fanow AMD także jest rozczarowana bo oczekiwali Navi a dostali odgrzewanego kotleta z #!$%@?ą ceną z kosmosu.

Nie jestem fanboyem Nvidii jestem tylko