Wpis z mikrobloga

@zhydan: Zła kolejność. Tak naprawdę najpierw musisz wiedzieć, co chcesz ugotować, a potem szukać przepisów.
Dla mnie to też dziwne, że jakoś nie ma serwisu, który uczyłby gotować prowadząc od najprostszych przepisów do trudniejszych.

@MG78, może to dobry pomysł dla Ciebie?

@zhydan: Zacznij od zup - są najprostsze, zazwyczaj wymagają minimum pracy i stania przy garach, bo gotują się praktycznie same. Zrób dobry bulion z kawałka szpondru, szyi z
@MG78: Jasne, że tak. Ale mimo wszystko onieśmielają kogoś, kto z gotowaniem nie miał wcześniej styczności.
Miałem na myśli coś w rodzaju "drzewka technologicznego", które poprowadzi taką osobę za rączkę od najprostszych przepisów coraz dalej, z wykorzystaniem wcześniej zdobytych umiejętności.

Nie wiem na ile chciałbyś rozwijać portal pod kątem kulinarnym, ale na wykopie coraz częściej widzę osoby, które chcą "nauczyć się gotować". Wydaje mi się, że przepisy, w których jest ponad
@paramyksowiroza: bardzo dziękuję za odpowiedź. zupy ogarniam, robię dobry rosół, pomidorówkę też. bardziej interesuje mnie smażenie, duszenie, sosy itp. jakoś nabrałem chęci na robienie coś pożytecznego, bo mam dużo wolnego czasu, a gotowanie to przydatna umiejętność, tak mi się wydaje.
pozdrawiam