Wpis z mikrobloga

#rozdajo #zadarmo wśród plusujących książka "Bunkrów nie ma" nowy egzemplarz bo mam akurat jeden wolny

Napisana przez mojego ziomka, który również jest tu z nami na wykopie mirkuje książka pełna jest czarnego humoru, przygód, narkotyków, seksu i takich tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie jest to typowa książka podróżnicza, nie znajdziecie w niej praktycznych informacji chyba że szukacie odpowiedzi na pytania jak zasnąć, ze wzwodem w klubie? czy dlaczego nie brać karła do raftingu? Znajdzie się tęż dużo contentu dla miłośników #narkotykizawszespoko, tak mniej więcej co trzy strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś nie zna twórczości wieszcza ( ͡° ͜ʖ ͡°), który jest autorem tego dzieła to możecie sprawdzić w jakim stylu pisze tutaj:
https://bunkrowniema.pl/top-5/

Jak będzie duże zainteresowanie to może autor znajdzie jeszcze jeden egzemplarz, którym podzieli się z kimś kto wrzuci jakiegoś mema co zbierze dużo plusów, albo mu się spodoba czy coś więc można też próbować wykazać się w komentarzach!

#czarnyhumor
MG78 - #rozdajo #zadarmo wśród plusujących książka "Bunkrów nie ma" nowy egzemplarz b...

źródło: comment_11fnfY6bD8Gz5ZliJpN2TaDbaYZjIQPI.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tnorek: A tak serio to są przecież takie rozdajo, gdzie tam ludzie warunkują żeby na nich zagłosować, coś im polubić, zasubskrybować, itp ;d tu nie ma żadnych takich warunków
  • Odpowiedz
@beszcz: Chyba tylko Internet, to selfpublishing.

Jak się wstydzisz, że listonosz zobaczy i rozpowie wszystkim sąsiadom jaki z @beszcz a zwyrodnialec to możesz zamówić do paczkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdy nadszedł weekend, postanowiłem zrobić sobie wolne od pracy i w ramach odmulenia wejść na jakiś wulkan. Liczyłem na to, że akurat jeden z nich eksploduje, zalewając lokalne wioski, że zginą ludzie i będzie kupa zabawy. Na balijskie wulkany nie mogłem liczyć, więc wymyśliłem sobie wycieczkę na wyspę obok – Jawę. Tam, na wschodnim wybrzeżu, jest ich mnóstwo. Zacierałem ręce, bo szanse na erupcję i śmierć niewinnych były zdecydowanie większe.


Po godzinie
mnik1 - > Gdy nadszedł weekend, postanowiłem zrobić sobie wolne od pracy i w ramach o...

źródło: comment_xVDzYJKLyD6pH3S87civ38armNsCwQ2s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MG78: Spoko, dorzucam jeszcze jeden egzemplarz. Podpisać nie dam rady bo jutro do Wietnamu spadam. Chyba że zwycięzcy chcieliby stamtąd pocztówki z dedykacją. Takto luz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MG78 trzeci raz piszę że swój egzemplarz pożyczyłam koledze a jemu podczas posiadówek ktoś go ukradł i mam nadzieję że teraz uda się dzięki tej wspanialej aplikacji dodać komentarz a książkę polecam jako beztroski zapychacz czasu
  • Odpowiedz
@wasaty_m3ksykanin: Sam tak zaczynam podejrzewać... ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz serio. Już kilkukrotnie wyjaśniałem jak powstają historie. Cokolwiek się nie dzieje ciekawego, zapisuję sobie to w formie kilku najważniejszych punktów w telefonie. O tym co mi ktoś mówił, co widziałem i co zrobiłem. I dopiero po jakimś czasie (po roku nawet) tworzę z tego historie.

Mam potencjalnie ciekawą historię do opowiedzenia. Wiem o czym z kimś gadałem i co się wydarzyło. Staram się to oddać jak najlepiej. Dodaję też kilka tekstów od siebie, które wrzucą trochę humoru do historii. Bo inaczej wyszłaby z tego nudna sraka... jakiej pełno jest
  • Odpowiedz
@tony_halik: alez oczywiscie że żarty wykrywam od razu i nie muszę wierzyć że dokladnie to miało miejsce. Ale czy chociaż wszystkie napotkane osoby były prawdziwe? Generalnie przez swoja anonimowosc trudniej się wkręcić, może jakieś fotki z rozmazaną twarzą?
PS. Chyba kiedys pisales ze nie chcesz ujawniac skad masz $ / jak pracujesz, to też by pomogło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz