Wpis z mikrobloga

  • 0
@kapslusz pamietam bedac jeszcze na studiach, jechalem pociagiem na trasie rzeszow krakow. Gosc sie nam rzucil pod pociąg gdzies w polach za bochnia chyba. Jakies 4 godziny stania pomimo ze przezyl, zabrala go karerka z obcieta noga powyzej uda. Z tego co pamietam czekalismy tyle az przyjedzie prokurator, przesluchaja zaloge pociagu itp.
Btw ile czekaliscie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dart22: Dziękuję. Dzięki tej informacji licencja i świadectwo maszynisty nie będzię mi straszne, a może już pójdę do jazdy bez zaliczania tych kursów.
  • Odpowiedz
@kapslusz nie musi Cię to obchodzić, ale troche SZACUNKU, bo stała się tragedia, zginął człowiek, a Ty się martwisz, że Twoja dupka posiedzi w pociągu chwilę dłużej. Twój świat się zawalił, bo tak się stało?
  • Odpowiedz
@struthio_olimsedesis Jak to co mu to da?! Może za tydzień, miesiąc, albo kilka lat pomoże komuś ze swojej rodziny nie dopuścić się do stanu, w którym ktoś będzie chciał odebrać sobie życie? Jak się nad tym zastanowi przez 5 min?

Zaraz #!$%@?. Sam #!$%@?, bo ten człowiek był psychicznym wrakiem widocznie, że posunal się do takiego czynu. Wiesz co teraz myśli jego rodzina? Ojejku, co on nam zrobił. To jego wina!!! #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
@najgroszka ale nie zginął w jakimś wypadku tylko sam chciał się zabić, jak tak chcesz rozpaczać po każdym to chodź codziennie na czarno bo ciągle ktoś sobie życie odbiera
  • Odpowiedz
@kapslusz ojejku, naprawdę każdego dnia ktoś sobie życie odbiera? No popatrz. Mogę powiedzieć Ci o tym coś więcej. W jaki sposób próbowałam to zrobić 4 miesiące temu, co wtedy czułam i jakim byłam wrakiemi w jaki sposób po 5 dniach na OIOMie jestem tu cała i zdrowa i mogę teraz znizac się do Twojego poziomu i komentować te bzdety które dodajesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nie musi Cię to obchodzić, ale troche SZACUNKU, bo stała się tragedia, zginął człowiek

@najgroszka:
Trochę szacunku do ludzi, to że nie szanujesz swojego życia i chcesz się zabić, nie znaczy, że masz innym ludziom uprzykrzać życie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Może chciał żyć ale już nie dał rady... #!$%@? znieczulica i zero empatii w tym kraju.

@Rizzin:
Chlip chlip. To niech następnym razem nie uprzykrza życia innym ludziom, to może ktoś o nim pomyśli pozytywnie.
  • Odpowiedz
@RatedR he he. Brawo bezmozgu. Jakby Ciebie zamknęli w szpitalu psychiatrycznym dla ciężkich przypadków, bo lekarz pomylił nerwice lękową z ciężką depresja na 6 tygodni i patrzył byś na to co się tam dzieje to też byś nie próbował zrobić nic innego. To był błąd i dziękuję Bogu, że żyje. Szkoda tylko, że obudziłam się z tego dopiero na oiomie
  • Odpowiedz
@najgroszka:
Też przejrzałem twoje wpisy, widzę, że użalanie się nad sobą wychodzi Ci znakomicie. Pisz więcej jak masz ciężko w życiu i jak Ci źle.
Nie obchodzą mnie twoje dramatyczne przeżycia, stwierdzam fakt. Mam empatię dla ludzi, ale jestem zdania, że każdy ma prawo decydować o swoim życiu i jeśli chce je zakończyć to powinien mieć takie prawo, mimo, że jest to skrajny egoizm, nie zwracać uwagi na cierpienie swoich bliskich.
  • Odpowiedz