Wpis z mikrobloga

@kapslusz Przy takim wpisie nachodzą refleksje, bo to w sumie czyjeś życie, marzenia, plany, jak wiele złych rzeczy sie dzieje, jak wpływają na ludzi ze decydują sie do czegoś takiego. Ciebie ten człowiek nie obchodził, natomiast kogos juz tak, a moze i wiele osób. Więc zasadniczo czekając godzinę nie jesteś tu najbardziej stratną osobą. Decyzja o rzuceniu pod pociag raczej nie jest zaplanowana, przypływ emocji ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@dqdq1 @janusz-lece @LRF1000W i każdy inny dzban który pisze o tym że szlak i tak jest zablokowany. Wyobraźcie sobie że pociągi mogą jeździć po torze w dwóch kierunkach (oczywiście nie jednocześnie) i jeśli drugi tor jest wolny od przeszkód do jazdy to można po nim puścić pociągi, w związku z tym jeśli ktoś by się rzucił pod towar to opóźnienia dla osobowych były by dużo mniejsze.
  • Odpowiedz
@Crocke82 też tak siedze taka trochę niedokończona amerykańska czwórka, ale to tak jak z zakładaniem rąk, jeden założy bo się nie zgadza drugi bo mu zimno a trzeci bo mu tak wygodbie
  • Odpowiedz
  • 1
@Galvay może po to że prokurator musi przyjechać i ustalić czy to czasem nie było morderstwo, a robi się to dużo łatwiej jeśli na miejscu zdarzenia nic nie jest ruszane.
  • Odpowiedz
@kapslusz: Jeszcze fajniej to ma maszynista. Odwala sobie swoją robotę, a tu nagle widzi jak ktoś mu wbiega pod pociąg, a on nic nie może zrobić. Zajebista sprawa ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
zespuć innym plany


A jakie miałeś plany? #!$%@? ze znajomymi? Czy odrabianie zadań z matematyki?( ͡º ͜ʖ͡º)

Pomysl co musi czuć rodzina tego człowieka. Może był mezem/zona/ojcem/matka a napewno czyimś dzieckiem. Może jego rodzice zyja, może nie. Zastanów się co przeżywają oni i co on musiał myśleć w ostatnich sekundach swojego życia, bo wiedział, że traci coś najcenniejszego-zycie.

Beka beką, ale troche empatii młocie
  • Odpowiedz
@kapslusz: O ja ale zabawne. Typ się zabił. Boki zrywać #!$%@?... Może zamiast pajacowac na Mirko przeznacz ten czas na refleksję. Pomysl o tym człowieku, o tragedii jaką przeżywał, że musiał aż coś takiego zrobić... Że to był człowiek jak każdy z nas, może miał jakieś plany, marzenia, rodzinę, która go teraz opłakuje... Może chciał żyć ale już nie dał rady... #!$%@? znieczulica i zero empatii w tym kraju.
  • Odpowiedz
@Rizzin: I co mu to da? xD Uśmiechnie się leżąc na chmurce, stanie mu pała i zarucha jakiegoś aniołeczka w niebie, bo ty sobie o nim pomyślisz i wyobrazisz w jaki sposób mógł żyć? Będziesz stereotypowo myślał że pewnie rodzina go opuściła albo zbankrutował? xD Bycz pliz #!$%@?.

On pomyślał o planach innych ludzi którzy akurat będą chcieli jechać pociągami po tych torach? To niech #!$%@?, ja nie będę myśleć o
  • Odpowiedz
@kapslusz: Ja w sobotę myślałem o samobójstwie właśnie takim, i w scenariuszu miałem najpierw wejsc na peron i przeprosić wszystkich za utrudnienia w komunikacji które miałyby wyniknąć przez to.
  • Odpowiedz
@spawngdapl: Wydrukuj biuletyn tak na dwa tygodnie przed samobójstwem i rozwieś po dworcu, to PKP będzie miało szansę przekursować pociągi tak aby nie jechały torami na które zamierzasz wskoczyć. Wtedy wszyscy będą zadowoleni - ty się zabijesz, a inni nie będą mieli utrudnień w podróży.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz