Wpis z mikrobloga

@odjatakpawlacz: #!$%@?ło się trochę, czuje sie #!$%@? przez ostatni czas z powodu jednej osoby; zobaczymy jak bedzie relacja wygladala za miesiac, i czy moj stan psychiczny sie poprawi
no i ogolnie czy ocd mi przejdzie
wgl strasznie lubie te wpisy co miesiac, fajne sa
  • Odpowiedz
Laptop dalej w naprawie, na sylwku odwaliłem parę rzeczy i mam moralniaka, ale przynajmniej grę napisałem. Chociaż myślę by rzucić magisterkę
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz: w sumie to niby nic i bardzo dużo, ale nie mogę zdradzać szczegółów. Dzięki za zawołanie. W tym miesiącu racze nic na lepsze już się nie zmieni. Oby i nic na gorsze
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz: bylo w koncu dobrze ale od wczoraj znowu wszystko sie #!$%@?.

Mam kilka pomyslow jak wypelnic swoj wolny czas ale brakuje mi motywacji i jedyne co mnie jako tako trzyma to praca ( ͡° ʖ̯ ͡°) zobaczymy co przyniesie ten rok
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: o, super! (-:

Masz w planach jakieś treningi, czy mam Cię wołać (= motywować) za każdym razem, jak będę odejmować kilometry z rowerowyrownik, sztafeta i ksiezycowyspacer? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: ja już nic nie muszę zrzucać, ale generalnie ruch mnie odstresowuje i daje ogrom pozytywnej energii, także pomimo zimna i śniegu nie zamierzam z niego zrezygnować ()

  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz: Powiedziałem terapeutce o swojej największej traumie, podjąłem decyzję o samobójstwie, jeśli za kilka lat nic się nie zmieni, i chyba leki w końcu zaczęły porządnie działać, bo czuję się lepiej. Ogółem nadal jest #!$%@?, ale coś wreszcie ruszyło się do przodu. Wołaj za miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz