Wpis z mikrobloga

@odjatakpawlacz to był trochę czas refleksji i planowania nowego roku, stwierdzam że to był trudny ale dobry rok, zmieniłem pracę i zostałem tatą! I życzę sobie żeby ten nie był gorszy a będzie nieźle.
A w tym miesiącu mam w robocie dużo nowych wyzwań, niestety jest zapiernicz i stres ale trzymam się i wierzę że będzie dobrze. Zaskoczyło mnie przyjazne podejście innych, którzy bardzo chętnie mi pomagają więc wraca wiara w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@odjatakpawlacz: dalej pracuje tam, gdzie pracowałem, szef dalej se marudzi (chociaż dzisiaj go o to zapytałem, czy zawsze jest taki, ale odpowiedział, że no życie tak zmienia), wypłaty dalej mogłyby być lepsze.
Do tego dziś po raz pierwszy od naprawdę dawna byłem w robocie ponad 10h (11.5 dokładnie). Te cholerne wieszanie kabli na słupach energetycznych, ehh.
No ale doświadczenie wpada, czas upływa. Żona coraz dobitniej pokazuje "ej, chce dziecko, postaraj
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz: mniejszy #!$%@? niż na zamknięcie roku, postanowienia noworoczne powoli do przodu:
- regularne ćwiczenia kardio
- brakuje 25cm do szpagatu
- zero mięsa, w tym roku też bez ryby
- kupiony planner na 2018 i w użytku
- spisane cele mniej więcej na rok
  • Odpowiedz
Pierwszy dzień w nowej pracy. Chce żebyś mnie zawołał, bo dzisiaj jestem zachwycona, przerażona, zestresowana. Chcę wiedzieć, czy było warto, czy dałam radę, jak mi się pracuje (o ile będą mnie jeszvze chcieli)
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz: Zerwałem z dziewczyną, nie wiem czy zdam semestr, nie wiem czy obronię inżynierkę. Miałem wyjeżdżać na drugi stopień za granicę i chyba też nic z tego, także no cudownie po prostu jest. Wspaniały nowy rok ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz przeżyłam miło urodziny, miałam kilka spotkań ze znajomymi i dużo czasu spędziłam z siostrą. Poza tym rodzice potwierdzili, że wesprą mnie finansowo w emigracji co jest dla mnie ważne. Jeździłam autem i zaczynam trochę się stresować egzaminem - czas więcej przysiąść do nauki... Upewniłam się w decyzji, że chcę święta spędzać poza rodzinnymi stronami i ustaliłam wyjazdowy deadline. Dość wyraźnie dano mi do zrozumienia w pracy, że nie jestem częścią
  • Odpowiedz