Wpis z mikrobloga

Na oko ile mogłaby kosztować naprawa? Tylko to 1 zdjęcie w tej chwili posiadam. Ile naprawa przodu, a ile może kosztować naprawa środka - poduszki i pasy. Wymiana poduszek na używane jest bezpieczna?

Boki auta są całe, prawa lampa też nie jest stłuczona - nie wiem jak zaczepy. Na pewno do wymiany: maska, zderzak przedni, pas przedni z chłodnicą, pasy, poduszki, lewa lampa i nie wiem co tam jeszcze mogło pójść. Był to oglądać 1 polecany mechanik to walnął cenę 10,5 tys., według mnie b. dużo.
Mówił też, że i tak trzeba będzie malować karoserię, bo nawet jak kupię maskę w tym samym kolorze to może być widoczny inny odcień - prawda to?

#blacharstwo #samochody #naprawasamochodow #mechanikasamochodowa #lakiernictwo #motoryzacja #seat
alfonsy - Na oko ile mogłaby kosztować naprawa? Tylko to 1 zdjęcie w tej chwili posia...

źródło: comment_iYVoLU5ir6FwV7qauC5s8Cg8prC0cdHX.jpg

Pobierz
  • 32
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@alfonsy: Jak już #!$%@? poduszki to samo wstawienie nowych dużo Ci nie da. Część czujników zwyczajnie jest jednorazowa. Także wstawienie samych poduszek i reset kompa gówno da. Jest szansa że poduszka wystrzeli podczas wypadku i to spora, jednak jest też szansa że zamiast pomóc to skapiszonują Ci mordę jakbyś poszedł w tango z Kliczką.
Jeśli już bardzo chcesz naprawiać poduszki to trzeba brać poprawkę na wymianę wszystkich czujników co jest zwyczajnie
@Achooo_: nie znam się, aczkolwiek czym ma się różnić używana poduszka - nie po wystrzale, od tej co miałem zamontowanej, tak samo czujniki i inne pierdoły.
@Endrius: Jak dla mnie to nie robi wiele, auto ma mi tyłek tylko wozić.

To w ogóle opłaca się wydawać 10 tys. na takie gówno, bo troche mnie przeraża ten koszt, a później przy ewentualnej sprzedaży też będzie kręcenie nosem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alfonsy:
To kup maskę i reflektor na allegro, zderzak może da się wyprostować i naprawić u jakiegoś magika od plastiku. Chłodnicę dosyć tanio wymienisz a jak będziesz się szykował do sprzedaży, to dopiero wtedy pomalujesz, kupisz nowy grill itp. Poduchy i czujniki jednak bym wymienił, zorientuj się w cenach i porównaj na czym lepiej wyjdziesz.
@alfonsy: To już odpowiedz sobie sam czy warto. To jest lekki dzwon, blacharsko to by to za max kilka k ogarnął, tylko najgorzej te poduszki, napinacze, sterowniki, deska do wyrzucenia, to robi mega koszty. Znając życie jak ty tego nie zrobisz to kupi Miras naprawi po taniości i będzie igiełka polski salon nic nie bite ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alfonsy: Jak sie nie znasz i Twoja wina to sprzedaj jak stoi. Serio. Ewentualnie pogadal z blacharzem, zeby zrobil na sztuke: podklepal i zudatnil do jazdy na kolach. Kupi jakis handlarz i sie bedzie bawil.

Jesli sie nie znasz to tylko do kogos zaufanego i w takim przypadku na gotowa cena ~10k nie jest taka wygorowana

- poduszki tylko orginalne uzywane - zadnych regenerowanych. Dramat. Z tego co patrzylem to do
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alfonsy: Używaną poduszkę włożyć możesz ale bez wkładania nowych czujników tak naprawdę #!$%@? Ci to da. Wystrzal poduszek nie działa tylko i wyłącznie na zasadzie 0 i 1 czyli "jeb" i strzał. Dzięki czujnikom komputer jest w stanie wyliczyć odpowiedni moment dla wystrzelenia poduszek. Tak żeby nie otworzyła się zbyt wcześnie ani zbyt późno. Do tego ma też pojęcie w ogóle czy warto strzelać. Bo jaki jest sens strzelać poduszką gdy