Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje że to co robi @janusz_poI zakrawa na poważne zaburzenie psychiczne. Rozumiem jeszcze zrobić to raz żeby udowodnić w miarę oczywista rzecz, ale teraz wygląda to na osobistą vendette na wszystkich kobietach. Rozumiem że koleś pewnie został skrzywdzony przez rodzaj żeński, jednak jego zachowanie jest bardzo niepokojące. Kto wie czy kiedyś nie postanowi przyjść na któreś spotkanie żeby osobiście ukarać jakąś #p0lka typ wydaje mi się niebezpieczny, a dodatkowo cała masa osób tylko go utwierdza w jego postępowaniu. To się może źle skończy, żeby nie było że nie ostrzegalem. Póki co przegrywy bawcie się dobrze we wzajemnym #!$%@?, powodzenia.

#klaudiusz #eksperyment #tinder
  • 39
@pmub: Można pisać do dziewczyn jak najbardziej. Ale jeżeli ktoś to robi po raz enty z fikcyjnym zdjęciem, w sposób wulgarny wygląda mi na osobę z zaburzeniami. Dodatkowo ma na to społeczne przyzwolenie przegrywów z wykopu. On robi to żeby te dziewczyny w jakiś sposób ukarać, tak sobie to wszystko składam do kupy że może kiedyś wpaść na pomysł że kara jest nie wystarczająca.
Bo wiemy o nim tyle że jest