Wpis z mikrobloga

Proponuję wszystkim #p0ka bóldupiącym o projekt #klaudiusz, żeby założyły fejkowe konto na tinderze jako chłopak 5-6/10 i spróbowały umówić się, albo chociaż pogadać z przedstawicielkami swojego gatunku, żeby zobaczyły jak to jest z drugiej strony.

Może to im otworzy oczy, że #przegryw to niekoniecznie wina samego #przegryw, ale wątpię.
Pobierz IncelUprisingIsComing - Proponuję wszystkim #p0ka bóldupiącym o projekt #klaudiusz, ż...
źródło: comment_pP1GNR0jZDKDVAnyan62KIq6WhJSx7el.jpg
  • 85
@IncelUprisingIsComing: ok, mam 25 znajomych na facebooku, zaraz policzę ilu jest w związkach a ilu nie

(mijają 3 minuty)

6 nie jest w związkach, ale jeden jest po rozwodzie, jedną opuścił ojciec jej dzieci i jest starsza, jedna skacze z #!$%@? na #!$%@? to w sumie można policzyć że w sumie jest no i zostają 3 osoby, które raczej nikogo nie mają od dłuższego czasu, 3 na 25
nie wykorzystują później poczciwych chłopaków


@IncelUprisingIsComing: widziały gały co brały. Nie ma czegoś takiego, ze ktoś nagle okazuje się zły. Są różne sygnały tylko ludzie je z reguły ignorują. Jak laska np. coś podkrada z pracy i się tym chwali to od razu wiesz z kim masz do czynienia. Jeśli robi np. znajomych w #!$%@?, to od razu wiesz, że coś podobnego kiedyś może zrobić tobie.
Nie ma czegoś takiego, ze ktoś nagle okazuje się zły. Są różne sygnały tylko ludzie je z reguły ignorują.


@Bellie: Nie.. to samo można powiedzieć o Klaudiuszu i tych dziewczynach.
Jeszcze raz - NIE. Jeżeli ktoś Cię krzywdzi, to nie możesz sobie pozwolić na wrabianie Cię w (częściową) winę. K P W ?
@Bellie: Dobrze, nawet to podziwiam.
Ale to jest kwestia natury etycznej - bycie głupim nie usprawiedliwia bycia krzywdzonym.
Nie można usprawiedliwiać przemocy, bo ktoś kiedyś popełnił błąd i powinien był to przewidzieć.
Zło dzieje się tu i teraz.

A kobiety też stosują przemoc wobec mężczyzn, tylko, że nikogo to nie obchodzi i nie ma tematu w przestrzeni publicznej.
@Bellie: No właśnie to "sam sobie winien", mam mieszane uczucia co do tego. Mówisz o patologicznych wyjątkach. A jeżeli te wyjątki stają się standardem?
Jeżeli, w którychś rocznikach degeneracja przeważa?
I masz pokolenie, które nie zna innego życia.

~ Freedom is never more than one generation away from extinction ...

Nie stać mnie na kampanię bilbordowo telewizyjną w całej Polsce "bo zupa była za słona" z lat 2000.
90% #!$%@? wygląd jest konsekwencją #!$%@? charakteru. Ktoś jest gruby bo jest leniwy, ma tłuste włosy i żółte zęby bo jest leniwy, wypływa mu wosk z uszu bo jest leniwy


@Bellie: to brzmi jak pastisz wypowiedzi z XIX wieku o ludziach biednych: "chlopi i proletariat dlatego jest biedny z pokolenia na pokolenie poneiwaz jest leniwy, gdy arystokracja ciezko pracuje w swoich palacach, oni obijaja sie prze 12 godzin dziennie w fabrykach".
@IncelUprisingIsComing: ale stać na napisanie artykułu do gazety. Moim zdaniem człowiek jest wolny, jak odrzuca zdrowe wartości i ładuje się w patologie to jest to jego prywatny interes. Mi nic do tego. Tylko niech taki człowiek później nie lata z płaczem od ściany do ściany, że nikt mu nie chce pomóc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kfiatek_na_parapecie: pokaż mi tych zwykłych, dbających o siebie, niezależnych, fajnych mężczyzn? Ja ich nie kojarzę z tych wpisów. 90% siedzi na garnuszku rodziców i potrafi tylko narzekać, że przez nich nie potrafi wyjść do ludzi i jest brzydki. Grają całe dnie w gry - no kuźwa poczytaj wpisy tych osób. Nie, to nie są biedni, pokrzywdzeni faceci, bo tacy prędzej czy później kogoś znajdą. To są wredne, chciwe, zawistne, leniwe gnidy,