Wpis z mikrobloga

Proponuję wszystkim #p0ka bóldupiącym o projekt #klaudiusz, żeby założyły fejkowe konto na tinderze jako chłopak 5-6/10 i spróbowały umówić się, albo chociaż pogadać z przedstawicielkami swojego gatunku, żeby zobaczyły jak to jest z drugiej strony.

Może to im otworzy oczy, że #przegryw to niekoniecznie wina samego #przegryw, ale wątpię.
IncelUprisingIsComing - Proponuję wszystkim #p0ka bóldupiącym o projekt #klaudiusz, ż...

źródło: comment_pP1GNR0jZDKDVAnyan62KIq6WhJSx7el.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@IncelUprisingIsComing: A w prawo przesunięte pewnie same dyszki... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie masz do zaproponowania nic poza wyglądem, to nie dziw się, że po wyglądzie Cię tylko oceniają. Ta apka głównie do tego służy.

Skoro masz coś w głowie, to odinstaluj i szukaj na forach albo w "realu".
  • Odpowiedz
@IncelUprisingIsComing: To rusz dupę na imprezy, do klubu, na miasto a nie siedzisz na apce do bzykania, gdzie zdecydowana większośc to faceci, gdzie każda dupa czy brzydka czy nie ma pierdylion wiadomości i zwyczajnie może sobie przebierać. Skoro ryjem nie świecisz to szukasz innej metody.
  • Odpowiedz
@Bellie: powiedzą że jestem trochę cichy, nic nie mówię, że więcej się muszę odzywać - czyli gówno powiedzą
Dlaczego?
Bo jak zacznę się odzywać to zacznę wyrażać emocje - które są przygnębiające, bo z takimi mam styczność na codzień - to szybko zesrają się z tą swoją radą. Bo miałbym się odzywać - ale tak aby spełniać życzenie ogółu o sympatycznej rozmowie.
Nic dziwnego, kurqa, a takim bagażem złych emocji jakie
  • Odpowiedz
@Bellie: Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na jedną rzecz, której nie zauważasz. Socjalizacja dziewczyny odbywa się inaczej niż chłopca. Mężczyzna, po tym jak przestaje być dzieckiem, w jakimkolwiek środowisku się pojawi musi udowadniać swoją wartość. Być użytecznym, wnosić coś (trochę wspomniał o tym @nowylogin234). Dziewczyna wnosi "wartość", przez samą swoją obecność. Stąd zaproszenia, wyjścia, wydarzenia, podróże, doświadczenia. Ma otwarte drzwi do zamkniętego dla piwniczaków Świata. Często koszty są pokryte przez innych
  • Odpowiedz
To rusz dupę na imprezy, do klubu,


@Outline: xD no najpierw sprawdź zapytaniem go, (no bo przez internet nie znasz prawdziwego zachowania), czy gość nie ma jakiejś fobii społecznej, przez którą on się może bać drzwi nieznajomemu otworzyć

Czy krótko mówiąc należy kopiować od Ciebie umiejętność bycia zdecydowanym?
  • Odpowiedz
Na twoim miejscu zastanowiłbym się - czy narzekanie z jej strony, nei było formą wyrażania że ma w życiu, a wy jej nie zamknęliście z powrotem, mówiąc, mówiąc POKAZUJĄC że u was nienaruszonych to wy nie chcecie takich emocji wokół siebie, że was to nie obchodzi no i awersja do niej.


@nowylogin234: Ale taka jest prawda o ludziach, trzeba dorosnąć i nie mieć o to pretensji. Złe emocje innych ludzi się
  • Odpowiedz
czy gość nie ma jakiejś fobii społecznej, przez którą on się może bać drzwi nieznajomemu otworzyć


I dlatego woli wojować z odwiecznym prawem natury :D Że zarówno laska jak i facet mierzy w kogoś ładnego/przystjonego. Gratulacje. Laski po upokorzeniu dalej chcą się umawiać, tak samo jak faceci pajacują przed księzniczkami przez co tez sie upokarzają. Tu są dwie strony

Czy krótko mówiąc należy kopiować od Ciebie umiejętność bycia zdecydowanym?


@nowylogin234: Należy
  • Odpowiedz
Mężczyzna, po tym jak przestaje być dzieckiem, w jakimkolwiek środowisku się pojawi musi udowadniać swoją wartość. Być użytecznym, wnosić coś (trochę wspomniał o tym @nowylogin234). Dziewczyna wnosi "wartość", przez samą swoją obecność. Stąd zaproszenia, wyjścia, wydarzenia, podróże, doświadczenia. Ma otwarte drzwi do zamkniętego dla piwniczaków Świata. Często koszty są pokryte przez innych mężczyzn. A gdy jest jeszcze ładna to pije nektar i je ambrozje do starości.


@IncelUprisingIsComing: o jak #!$%@?ął
  • Odpowiedz
Idź, wygadaj się, ulży ci i będziesz mógł gadać normalnie z ludźmi.


@Bellie: no wiem. tylko jeden wypad z kręciwirka - i lata i tysiące złotych pracy nad sobą (bo napisałaś jakbym się miał wygadać i to mi miało pomóc xD). Wiesz, popytaj tych swoich znajomych, w jakim procencie w skali od 0-100, w losowy dzień tygodnia powiedzmy w czwartek zajęci swoimi sprawami (np. wracają z pracy do dziewczyny, potem trzeba
  • Odpowiedz
@IncelUprisingIsComing: chociaż pomyślałem o tym trochę o czym napisaliśmy - i nie wiem czy to takie fajne. No bo wiesz, w sumie to trochę tak, że musi nieźle niszczyć swiadomość że faceci widzą w tobie wór na spermę ;p odmówisz im dania dupy (no nazywajmy to szczerze), i związek się kończy.

No i nie uważam podejścia do kobiet na zasadzie czegoś o coś się trzeba starać jak niewiadomo co, co trzeba
  • Odpowiedz