Wpis z mikrobloga

Proponuję wszystkim #p0ka bóldupiącym o projekt #klaudiusz, żeby założyły fejkowe konto na tinderze jako chłopak 5-6/10 i spróbowały umówić się, albo chociaż pogadać z przedstawicielkami swojego gatunku, żeby zobaczyły jak to jest z drugiej strony.

Może to im otworzy oczy, że #przegryw to niekoniecznie wina samego #przegryw, ale wątpię.
IncelUprisingIsComing - Proponuję wszystkim #p0ka bóldupiącym o projekt #klaudiusz, ż...

źródło: comment_pP1GNR0jZDKDVAnyan62KIq6WhJSx7el.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@IncelUprisingIsComing: dlaczego nazywasz przegrywem kogoś kto świadomie odrzuca szlauchy.

Nie za wszelka cenę. Jak akurat nie ma gdzieś na horyzoncie normalnej laski to nie brać gowna które leży pod ręka. Lepiej poczekać na coś lepszego.

Ja nie ruchalam do prawie 22 roku życia, bo wszedzie puste łby były. Po co mi dzieciak z którym trzeba by się użerać.
  • Odpowiedz
@Donyo: no tak tak, kiedys w podstawowce pociagnales zuzie za wlosy ... fast forward 15 lat pozniej zadna laska nie odpowiada na tinder, a jak juz to robi to tak/nie.. wiesci sie daleko rozchodza
  • Odpowiedz
Nie za wszelka cenę. Jak akurat nie ma gdzieś na horyzoncie normalnej laski to nie brać gowna które leży pod ręka. Lepiej poczekać na coś lepszego.


@aglegola: Ale ja się całkowicie z tym zgadzam. Gdyby więcej chłopa tak myślało, to naprawiłoby to rynek (z korzyścią dla wszystkich, oprócz atencjuszek).

Ja nie ruchalam do prawie 22 roku życia, bo wszedzie puste łby były. Po co mi dzieciak z którym trzeba by się
  • Odpowiedz
@IncelUprisingIsComing: dziękuje ❤️ To pewnie tez zasługa mojej mamy, która zawsze mówiła mi - lepiej poczekać na kogoś wartościowego :) i tak już prawie 5 lat z jednym Niebieskim. Wlasnie od tego prawie 22 roku życia ;p

Poza tym uroda przemija. Zostaje to co w głowie :)
  • Odpowiedz
@IncelUprisingIsComing: gadałam z różnymi ludźmi, w 90% #!$%@? wygląd jest konsekwencją #!$%@? charakteru. Ktoś jest gruby bo jest leniwy, ma tłuste włosy i żółte zęby bo jest leniwy, wypływa mu wosk z uszu bo jest leniwy. Nie pamiętam przypadku przegrywa, który byłby fajny, miły, miał spoko charakter, nie wyżywał się na innych ludziach. Przegrywy to najczęściej frustraci - tacy Adasie Miauczyńscy. Im się wydaje, że są zajebiści, niepowtarzalni, super inteligentni, a
  • Odpowiedz
@IncelUprisingIsComing: moja mama była cudowna kobieta <3 nauczyła mnie wielu tego typu wartości: niestety odeszła w zeszłym roku ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale zdążyła przekazać mi wszystko co najważniejsze i tak, przekaże to tez swoim dzieciom :) pozdrówka ! :)
  • Odpowiedz
@IncelUprisingIsComing: Mam kolegę, co nie wygląda jak model Calvin Klein'a, a do przysłowiowych 1.8 mu brakuje a mimo to na tinderze rucha jak Borys! Jedyne, czego nie robi, a pewnie Wy robicie, to nie swipeuje księżniczek i instagramowych panienek, ale patrząc na tag #zwykladziewczyna to pewnie same fejk konta i ultra księżniczki ogarniacie i stąd problemy.
  • Odpowiedz
@Bellie: Acha, znasz wyjątek, więc spoko.
Niech laski mają chociaż integralność i nie wykorzystują później poczciwych chłopaków i nie ciągną od nich zasobów za wątpliwą obietnice jazdy sypiącym się tunelem, na którym ruch był onegdaj jak na autostradzie.
  • Odpowiedz
@IncelUprisingIsComing: mam bardzo mało znajomych bo jestem piwniczakiem, ale znam wiele par, gdzie facet jest umiarkowany. Takich ludzi, jak Klaudiusz, jest bardzo mało a ludzie jakoś żyją i prawie wszyscy są w związkach

Aha, jeszcze jedno - pan Klaudiusz nie urodził się taki, taka forma to efekt lat ćwiczeń i wyrzeczeń.
  • Odpowiedz