Wpis z mikrobloga

szkoda marnować życie na ten stek kłamstw. zrobi jak uważa, ponieważ ma prawo mieć SWOJE zdanie. prostak to ten ktory nazywa prostakiem kogos kto ma inne zdanie niż on


@rapgod95: no to jego zdanie jest takie, że woli służyć kościołowi, ale ty dalej go obrażasz jednocześnie sam sobie zaprzeczając XD idź tam dalej komentować patostreamy bo tego gówna się czytać nie da
@iRoX: służyć kościołowi XDDD #!$%@? wracajcie do średniowiecza pawiany, no moje zdanie jest takie że to jest #!$%@? a Twoje że to co ja mowie jest #!$%@?, czym sie roznimy? zamknij juz pysk
Tez uwazam ze kazdy moze robic co chce, ale tez kazdy ma prawo powiedzieć że dla niego to jest #!$%@? i mu się nie podoba.


@rapgod95: każdy ma prawo się wypowiadać, jeżeli przy tym kogoś nie atakujesz, chyba jest różnica w zdaniach wypowiadanych do kogoś religijnego:

spoko, ja tam nie wierzę w boga, ale rób to jak sprawia ci to radość, pozdrawiam

a

katolicyzm to idiotyzm, a każdy kto ma inne
@iRoX: Człowieku... ten "ministrant" w komentarzach pod tym postem obrażał czyjąś matkę, jaki to w ogóle ma sens? czy on nie powinien się już z tego spowiadać na klęczkach? ludzie obudźcie się po prostu, mamy XXI wiek.
@strfkr Ja chciałem sam zostać i sam poszedłem i byłem jakiś rok faktycznie, a później coraz bardziej w stronę ateizmu i teraz już nawet nie chce słuchać tych bzdur xD Ale niezły pokaz hipokryzji i pokaż miłosierdzia Opa XD

@Emill Czemu niby szanujesz? Bo robi głupotę która nie ma pokrycia z nauką i tym co już wiemy? Jak twoje dziecko będzie robić jakąś głupia rzecz ktora mu szkodzi to też będziesz mu
@Piterwju: Taka bieda, że trzeba zakładać jakąś bluzę zamiast normalnie koszulę? O komży i sutanelli nie będę pisał, bo takie rzeczy to chyba już tylko na Trydentach zostały.