Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, może pomożecie w wyborze samochodu i za czym warto się rozglądać? Tak w skrócie.
Fundusze – do 19.000zł
Co mnie interesuje: 5 drzwi, hatchback/coupe, zależy mi na tym by nie był mega długi. Automat ok.
Paliwo: Benzyna z możliwością instalacji LPG. Miesięcznie robię 1500-2000km. Kalkulator pokazuje szybki zwrot instalacji LPG.
Silnik: 1.6-2.0.
W sumie to tyle z najważniejszych rzeczy. Rozglądałem się za Hondą VIII i Fordem Focusem Mk2. Co myślicie? Mam na to około 4 miesiące, więc nigdzie mi się nie spieszy. Chyba, że jest coś wartego uwagi za kwotę ~23k to może pomyślimy i poczekam z zakupem. Jest tu jakiś spec?

#motoryzacja #samochody #bmw #ford #honda
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bentlej90: wszystko się nadaje, dlatego im większy silnik tym lepiej bo więcej się zwraca.

125i/130i najlepsze, rozważ leszcze e46 compact albo zwykłego sedana/touringa bo rozmiar nie zbyt wielki i tak.

(Nie wierzę że to powiedziałem xD)
  • Odpowiedz
honda Civic miałeś na myśli?


@b0Ls: tak

focus z gazem ok, o ile poprzedni właściciel nie żydził na instalacji i jest dobrze wyregulowana i raczej szedłbym w kierunku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bentlej90: no to sedan. E46 to świetne auto, 330i znosi genialnie gaz i jest ekonomiczne koło 11-13l/100km przy spokojnej jeździe, 15-17 przy butowaniu. W tej cenie spokojnie dobrego sedama odnajdziesz (albo touringa, które mają taką samą długość) ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz