Wpis z mikrobloga

Te całe "eksperymenty społeczne" na tinderze doszły do poziomu takiego raka, że już mi się w pokoju nie mieści, i nadal rośnie, to wygląda jak w jakiejś k---a alternatywnej rzeczywistości. Rozumiem, że byłby jeden taki przypadek gdzieś w odmętach internetów, ale to szambo wylewa się coraz bardziej, a posty pod tytułem PATRZCIE WYSTAWIŁEM TOM LASKE POSZŁA NA SPOTKANIE I ZMARNOWAŁA CZAS SUPER MIAŁEM POMYSŁ NO NIE dostają setki, dosłownie k---a setki plusów... Zaiste powiadam, nie ruchanie nie czyni z ciebie przegrywa, ale nie ruchanie mimo tego, że jest to twój życiowy priorytet, po czym obwinianie za to wszystkich kobiet świata BO ONE TYLKO CHADÓW CHCOM R----Ć K---Y JEDNE a następnie prymitywne mszczenie się (?) poprzez marnowanie czasu losowym kobietom z internetu, czyni z ciebie takiego przegrywa, że już bardziej się nie da. Nawet w byciu przegrywem jesteście przegrywami. Żałosne.
A tylko śmiej zwrócić uwagę takiemu, jakie głupie jest to co robi to on już ci powie jaki z ciebie pantoflarz JAK ŚMIESZ NIE NIENAWIDZIĆ KOBIET TY BIAŁORYCERZYKU ZASRANY TY
K---a, a może to jest jakiś trolling a ja dałem się nabrać? Bo nadal nie wierzę, że można być aż tak s----------m jak ci ludzie.
Przepraszam za tyle przekleństw no ale to inaczej się tu nie da.
K---a.
#tinder #zalesie #przegryw #oswiadczeniezdupy #musialemtozsiebiewyrzucic #bekazpodludzi #rakcontent
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sutepai stulejka im zaszkodziła, są już nie do odratowania. ( ͡ ͜ʖ ͡) Teraz robią eksperymenty i dyskutują o tym na wypoku, ale strach pomyśleć co będą robić za 10 lat. Bo z takim podejściem do życia to na pewno nie zaruchają ( _)
  • Odpowiedz
@Jurand_z_pruszkowa nie. Jak ktoś jest sp&#ony na umyśle to już taki zostanie. Jest wielu gości którzy są ok z wyglądu, ale jedno ich zdanie w którym plują jadem i człowiek wie z kim ma do czynienia. Natomiast jak jest gruby to wystarczy, że zrzuci do nadwagi, jeśli ma zakola to się ogoli na łyso, jeśli jest rudy ( lol jaki kompleks z d--y xd) to się przefarbuje, jeśli jest
  • Odpowiedz
@Jurand_z_pruszkowa ten filmik z YouTube, który był na wykopie to przedstawia. To był gościu który opisywał projekt Klaudiusz i wyzywał na PiS, że sprowadza imigrantów. To on był w miarę przystojny, ale był sp&*lony. To było widać nawet po mimice twarzy. Po tonie głosu po tym jak pluł jadem. Jestem różowym. Po prostu wygląd przemija, jest coś takiego jak granica tolerancji i ktoś jest dla nas po prostu szpetny i faktycznie
  • Odpowiedz
@Jurand_z_pruszkowa to filmiki to już koniec dla przeciętnego chłopaka operacja Klaudiusz. Jest w znaleziskach. 1. Nic. Obaj to bieda studenci. Ten pierwszy studiuje zaocznie prawo jest ze średniej klasy społecznej studiuje. Drugi jest z totalnej turbo patologii p-----c domowa, brak ogrzewania w domu itp student politologii 2. Pierwszy ma na oko 162 drugi ma 175 3. Jako skarby, rzygam tęczą czytając ich romantyczne wpisy na fb 4. Obstawiam, że zero. Jak
  • Odpowiedz
@Jurand_z_pruszkowa masz zero sparów bo szukasz laski na tinderze XD przyznaj się kiedy ostatnio zagadałeś do jakiejś dziewczyny na żywo ^^ nawet dla mnie jako różowego tinder to rak. Znam wzrost bo chodziłam z oboma do klasy. Ten pierwszy jest niższy o czoło ode mnie, a mam 167 wzrostu, drugiego znam od komunii. Tak bo każdy miły facet to beciak ( ͡ ͜ʖ ͡) układa im
  • Odpowiedz