Wpis z mikrobloga

Te całe "eksperymenty społeczne" na tinderze doszły do poziomu takiego raka, że już mi się w pokoju nie mieści, i nadal rośnie, to wygląda jak w jakiejś #!$%@? alternatywnej rzeczywistości. Rozumiem, że byłby jeden taki przypadek gdzieś w odmętach internetów, ale to szambo wylewa się coraz bardziej, a posty pod tytułem PATRZCIE WYSTAWIŁEM TOM LASKE POSZŁA NA SPOTKANIE I ZMARNOWAŁA CZAS SUPER MIAŁEM POMYSŁ NO NIE dostają setki, dosłownie #!$%@? setki plusów... Zaiste powiadam, nie ruchanie nie czyni z ciebie przegrywa, ale nie ruchanie mimo tego, że jest to twój życiowy priorytet, po czym obwinianie za to wszystkich kobiet świata BO ONE TYLKO CHADÓW CHCOM RUCHAĆ #!$%@? JEDNE a następnie prymitywne mszczenie się (?) poprzez marnowanie czasu losowym kobietom z internetu, czyni z ciebie takiego przegrywa, że już bardziej się nie da. Nawet w byciu przegrywem jesteście przegrywami. Żałosne.
A tylko śmiej zwrócić uwagę takiemu, jakie głupie jest to co robi to on już ci powie jaki z ciebie pantoflarz JAK ŚMIESZ NIE NIENAWIDZIĆ KOBIET TY BIAŁORYCERZYKU ZASRANY TY
#!$%@?, a może to jest jakiś trolling a ja dałem się nabrać? Bo nadal nie wierzę, że można być aż tak #!$%@? jak ci ludzie.
Przepraszam za tyle przekleństw no ale to inaczej się tu nie da.
#!$%@?.
#tinder #zalesie #przegryw #oswiadczeniezdupy #musialemtozsiebiewyrzucic #bekazpodludzi #rakcontent
  • 48
@Jurand_z_pruszkowa: No sam tak myślałem, ale patrząc na to co tutaj się dzieje to w sumie jednak chyba trochę mam, bo przynajmniej zachowałem przy tym trochę godności, nie użalam się nad sobą z tego powodu, nie uczyniłem ruchania swoim życiowym priorytetem, nie uważam, że "wszystkie kobiety to #!$%@? no bo jak one śmią mi nie dawać", nie robię idiotycznych "eksperymentów"...
nie uczyniłem ruchania swoim życiowym priorytetem, nie uważam, że "wszystkie kobiety to #!$%@? no bo jak one śmią mi nie dawać", nie robię idiotycznych "eksperymentów"...


@sutepai: myslisz ze dla wszystkich ludzi z tagu bzykanie to prioytet? to jedna z wielu rzeczy na ktora sie skladaja zwiazki itd. ale to temat na inny dzien
@Jurand_z_pruszkowa: za jakie zachowanie? Ja to z domu nie wychodzę i z nikim się nie spotykam, to jak miała niby nagrodzić, miała mi jakaś laska przez okno do pokoju wlecieć? Właśnie o tym piszę, że jest różnica między byciem antyspołecznym "przegrywem" takim jak ja, a byciu mizoginistycznym "przegrywem" spierdoxem takim jak wy.