Wpis z mikrobloga

  • 0
@powalacz nawet widziałem ostatnio u siebie na fb jak jakiś różowy to udostępnił. Aż numer do onkologia sam się wybrał w telefonie ;x
  • Odpowiedz
@powalacz: też myślę, że jest w tym sporo prawdy. Ja syna mam zamiar uczyć, tak jak teściowa uczyła niebieskiego, że w domu każdy ma obowiązki i po sobie należy ogarniać + umieć chociaż podstawy życia. Mieszkałam w czasie studiów w akademiku + w kilku mieszkaniach, moi współlokatorzy czasem nie wiedzieli nawet, że używa się szczotki do kibla! I to nie dlatego, że byli brudasami, tylko ktoś po nich sprzątał zawsze,
  • Odpowiedz
@powalacz: Patrząc na taki tekst przypomina mi się dziewczyna, z którą się kiedyś umawiałem. W końcu stwierdziła, że do niej nie pasuję bo jestem za nudny.

Zeszła się ze swoim byłym, zrobił jej brzuch i zerwał kontakt z nią xD.
  • Odpowiedz
@powalacz: Kolejny "Piotr C." czy inny Kołcz Majk zbija kasę, bo pisze populizmy, skierowane do kobiet uwzględniające jakie to teraz P0lki Witaminki muszą być bezwzględne B E Z L I T O S N E. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@powalacz: Typowe starcze #!$%@? jest typowe xD

Kiedyś to facet harował po 14 godzin dziennie i jeszcze starczało mu czasu żeby #!$%@? żonie i przechlać te grosze co zarobił w hucie. Teraz faceci to jakieś cipki co klikają w komputer 8 godzin dziennie i z jednej wypłaty utrzymają całą rodzinę i pojadą na wycieczkę zagranico 3 razy w roku xD
  • Odpowiedz