Wpis z mikrobloga

@MichaelAngeloo: Nie ma czegoś takiego jak przerwa w związku, to koniec. Pozdrawiam i nie przejmuj się, bo nie ma co się nad tym zamartwiać i tak by z tego nic nie było. Tylko nie wracaj do niej, bo to i tak nie przetrwa
  • Odpowiedz
@Peperomia: ja to widzę trochę inaczej- fakt że gość się tak uzewnętrznia i zachowuje jak zachowuje było powodem że dziewczyna go olała, bo chad był jej w głowie, a nie mirek z wykopu. Ale fakt że musi się uzewnętrznić to nie powód do hejtu, kobiety nie mają monopolu na żale i płacze w internecie, bo jak facet się uzewnętrznia to "olaboga, weź sie w garść"
  • Odpowiedz
@krolcz: wyraziłam swoje zdanie. Teraz przeczytaj artykuł co powoduję przyczynę podejmowania decyzji u człowieka, jakie czynniki na nie wpływają. Aty postrzegasz jedną perspektywę. Skąd wiesz że chad, czy on napisał to że dziewczyna leci na chada, nie podał przyczyny. Jeżeli masz mi coś do powiedzenia, to napisz mi to w wiadomości prywatnej. to nie są igrzyska.
  • Odpowiedz
@Peperomia: skoro komentujesz publicznie to będziemy pisać publicznie. Wyraziłaś swoje zdanie (i pocisnęłaś gościa że nim gardzisz|) a teraz mi piszesz że mam pisać PW bo to nie są igrzyska- totalny brak konsekwencji
  • Odpowiedz