Wpis z mikrobloga

#!$%@? powiedzcie że #rozowepaski tylko trolluja i #logikarozowychpaskow to bait na całe życie.

Sytuacja z przed chwili:
- heh płaciłam kartą przez ostatnie 3 dni na nasze wydatki. Będziesz musiał mi to oddać :)
- heh czyli Ty mi oddasz ten tysiąc który Ci się dołożyłem do telefonu przed świętami?
- jak to przecież to miał być prezent...
- nic nie mówiłem że to był prezent, poprostu dołożyłem bo chciałaś mieć ten telefon.
- ...to sobie weź ten telefon ( jeb rzut w moją stronę )
- No #!$%@? dżizys #!$%@?

( Na święta nie dostałem nic )
#zwiazki
  • 232
@Kapitan_Wie_Wszystko: to co jest potrzebne do domu, albo z czego korzystamy razem idzie ze wspólnych finansów. Większe wydatki zawsze obgadujemy. Jak np. różowy kupuje sobie jakieś kosmetyki, to płaci ze swoich. Ja zresztą też. Za ubrania itp. tak samo. Chyba, ze jesteśmy w sklepie i oboje kupujemy podobne cenowo rzeczy, to płacimy ze wspólnych pieniędzy. Nie robię też problemu, że na zakupach wkłada do koszyka czekoladę, a ja nie. Nie szukam
@LoveMeTender7 xDD ja miałam identyczną sytuację z moim bylym, chciałam wziąć telefon na raty, a ten się upierał że w ramach prezentu mi dołoży żebym Kupiła za gotówkę (jakieś 400zl). Później rozliczaliśmy się za zakupy (jedzenie i duperele) i stwierdził że mi nie odda bo przecież dołożył mi do telefonu xD to jest dopiero logika niebieskich pasków ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Satanistic: był wspólny budżet - fail. Była próba kompletnie osobnych finansów - fail. Ja jestem za dobry, nie chcę żeby było po równo. Jeśli jest 60-40 w finansach na jej korzyść to dla mnie jest ok. Ja się czuję z tym lepiej i wiadomo że dla dziewczyny też lepiej. Ale niektóre dziewczyny chciałyby 80-90...
@dziaru: XD
@Atk_to_na_tyle: Niby podobnie ale jednak #!$%@? nie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wygryw_z_wyboru: Mieszkamy razem, nie jadamy na mieście. Próbowaliśmy że jedno z nas placi mieszkanie a drugie resztę wydatków które wychodziły podobnie ale z czasem zaczęły się i tak o to kłótnię. Tak jak mówię. Ja mogę płacić mieszkanie i powiedzmy jakieś wypady a ona tylko jedzenie i byłoby ok dla