Wpis z mikrobloga

Chciałbym was mirki i mirabelki zaprosić do DM Auto Serwis, warsztat oferuje fachową obsługę w zamian za bardzo konkurencyjne ceny, jest dużo wolnych terminów.

Poniżej zamieszczam przykładowe ceny:
Wymiana oleju silnikowego i filtra oleju - 30zł
Wymiana kompletu tarczy oraz klocków hamulcowych (przód+tył) - 160zł
Wymiana kompletu opon wraz z wyważeniem (stalowe) do 18" - 50zł

Więcej informacji pod numerem tel lub na fb.com/DMwarsztat oraz DM-AutoSerwis.pl

Lokalizacja #gdansk przy SKM Oliwa
#trojmiasto
Pobierz
źródło: comment_ovwvNb3bq4HEYTt8r1Npt4cY5RCsnhz1.jpg
  • 17
@WistfulJesus: Zależy jakie auto, cennik jest dosyć ogólny i posiada widełki:
wymiana świec żarowych 10zł - 25zł sztuka
wymiana świec zapłonowych 5zł - 20zł sztuka
Zależy ile dane auto (silnik) tych świec posiada, wtedy można się dogadać
A co do widełek, jeżeli jest to auto "mniej" skomplikowane typu jakaś honda civic, passat, citroen c4 to na pewno będzie to ta kwota mniejsza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@langigd: kwoty standardowe.
Dajecie przy kazdej kwocie *

* kwoty pogladowe, ważne pod warunkiem ze sie nic nie #!$%@? inaczej plus pińcet
@Issac: Gdzie są * przy każdej kwocie?
W cenniku jest jedynie informacja "Podane ceny usług mechanicznych są orientacyjne, cena może się różnić w zależności od marki i modelu samochodu."
Dokładną cenę się uzyska opisując dany problem wraz z marką modelem, silnikiem oraz rocznikiem auta, można to zrobić przez FB/mail lub telefonicznie.
To chyba logiczne, że nie da się zrobić jednego cennika dla aut pokroju passata b5 oraz najnowszych aut ze stajni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@langigd: To jest wykop. Jeżeli chcecie sie tutaj reklamować to musicie zluzować porty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki za rzeczową wypowiedź, ale to byly #heheszki
Szanuję takie podejście, gdyby nie fakt ze jestem zadowolony ze swojego mechanika to może bym nawet podjechał po przeczytaniu tego wpisu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Issac: ja tylko pomagam przyjacielowi w pozyskaniu klientów, bo chłopacy robią dobrą robotę bardzo tanio jak na Gdańsk i okolice, lecz nie zawsze mają co robić.
Wiem że to jest wykop dlatego odpisałem w relacji mirek-mirek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sailor_73: mogę zagadać w sprawie upustów lub gadżetów dla mirków, aczkolwiek te ceny są na tyle niskie że z rabatami może być ciężko :)

Poza tym z tego co słyszałem to wcześniej dzwonili i mówili że z wypoka, i że dało radę się dogadać :)