Wpis z mikrobloga

Ostatnio z rozowa mielismy rocznice. To co prezent od niej dostalem to ja nawet nie. Taka #artystka z niej. Prawie od poczatku zwiazku ona pisala do mnie listy. Pisala to co sie wydarzylo u nas danego dnia. W jakis sposob nasz #zwiazki sie rozwija itp. Dostalem to recznie napisane w formie ksiazki! Jesli nie macie pomyslu co dac swojej drugiej polowce na prezent to takie cos jest niesamowite. Musicie jednak zaczac to robic duzo, duzo wczesniej. Moj #rozowypasek dzis na pewno bedzie na wykopie, i mam nadzieje ze zobaczy ten post

Te karteczki to legenda. Kazdy kolor odpowiada charakterowi wpisu


#chwalesie #milegodnia #oswiadczenie #wygryw
L.....e - Ostatnio z rozowa mielismy rocznice. To co prezent od niej dostalem to ja n...

źródło: comment_oPIIITqDBWEfZNEjfulTYezCCydZYFik.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jagoo: pewnie się nakręciłaś na to zbieranie historii i zapomniałaś o podstawowej zasadzie w związku: do każdej niespodzianki lub prezentu powinien być załącznik. Lodzik na przykład. I dlatego już ex ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@LaFlaure swojego niebieskiego paska też poznałam na tinderze :) pierwszy chłopak z którym się spotkałam i pyk, zaraz 3 lata razem. Najlepsze jest to, że tydzień po 18 urodzinach założyłam tam konto i match był w ciągu pierwszego dnia ()
  • Odpowiedz
@LaFlaure: moja różowa, obecnie już żona, kiedyś jako prezent zrobiłą mi słownik. Przejrzała cały pozaznaczała wszystkie słowa kojarzące się z nami i jakieś dopiski dlaczego jej się kojarzą ;)
  • Odpowiedz
@Jagoo: no hej, ja byłemu już narzeczonemu zrobiłam coś podobnego. Kilka miesięcy szukania i wybierania zdjęć ze wspólnych podróży, wycinania, robienia kolażu, malowania albumu itp. Super efekt, sama byłam w szoku xD Niestety ani album ani narzeczony już nie przy mnie :p
  • Odpowiedz
  • 0
Ja swojemu niebieskiemu na któreś urodziny zrobiłam filmik z życzeniami od wszystkich do których udało mi się dokopać (rodzina, znajomi), również tych z którymi już stracił kontakt. Wyszło nieźle i też nieźle go ruszyło ().
  • Odpowiedz
Moj #rozowypasek dzis na pewno bedzie na wykopie, i mam nadzieje ze zobaczy ten post

mega! Jak mi nie wypali w związku do cię biorę pod skrzydła (òóˇ)


@LaFlaure: No ja mam nadzieje, że jednak nie zobaczy xD Weź to skasuj bo jakoś tak nieteges pod takim wpisem rozważać, że może nie wypali i ćwierkać do innych skowronek.

  • Odpowiedz
@sonrisa: @Jagoo: Czemu wasze związki się rozpadły? Ja mojemu byłemu też zrobiłam album ze zdjęciami, był odjechany w kosmos i 100 karteczek dlaczego Go kocham. Jednym z powodów było "Jesteś ze mną szczery." Po roku dowiedziałam się, że leciał w #!$%@? z inną laskę, także super szczerość bulwo. :D
  • Odpowiedz
@LaFlaure: Mega prezent od serca... Najdroższy samochód nie byłby tyle wart, co takie cudo :D Zajebistą masz różową. Ważne też, że doceniasz taki prezent, bardzo dobrze o Tobie świadczy. Szczęścia Wam życzę i oby było mnóstwo wspaniałych chwil, które będzie mogła zapisać w kolejnym prezencie ()
  • Odpowiedz
dlaczego Go kocham. Jednym z powodów było "Jesteś ze mną szczery." Po roku dowiedziałam się, że leciał w #!$%@? z inną laskę, także super szczerość bulwo. :D


@alma_: ( ͡° ͜ʖ ͡°) to żeś zapeszyła. Twoja wina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@LaFlaure: chyba nie jestem romantyczna, bo takie coś to dziecinada dla mnie XD


@kwasnydeszcz Może trochę tak. Ale jednak pracy trzeba w to włożyć, zaplanować itp. Więc jak ktoś tyle poświęca uwagi prezentowi to musi mu jednak na obdarowanym zależeć. Ma to swoją wartość.
  • Odpowiedz