Wpis z mikrobloga

Ja p------e z nowym rokiem odnosze wrazenie ze ten tag stal sie zbiegowiskiem (gimbów)^2. Tu prawie nie ma postów gdzie mozna z kims podysktutowac na temat S17. Tylko memy, przeróbki, albo posty w ktorych czuć że gadasz z gimbusem np Konon i GTA SA (nie mam nic do tego ze jestescie mlodzi ale zrozumcie - my dorosli zyjacy za swoje nie chcemy z wami rozmawiac bo po pierwsze jestescie nieletni i dzieci niech siedza z dziecmi a po drugie dzieci pewnych rzeczy nie rozumieja i zaczynaja je kumac po czasie (np p-------------e pieniedzy matki/ojca ciezko z--------------o aby gdzies w malym kraju w srodkowej Europie na transmisji w serwisie yt syntezator mowy odczytal wiadomosc o tresci "Kononowicz j---ł /" Pozdrawiam tych piśmiennych, ktorzy ubogacają ten teg ciekawa dyskusja, bo wykop zawsze kojarzył mi sie k---a z panelem dyskusyjnym a nie serwisem z smiesznymi obrazkami, mimo wszystko wykop byl zawsze level wyzej pod wzgledem poziomu jego uzytkownikow od innych serwisów, jednak zaraza gimbów potrafi wszedzie dotrzec. 2019 Szkolna wchodzi w mainstream oficjalnie.
#kononowicz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach