Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? z nowym rokiem odnosze wrazenie ze ten tag stal sie zbiegowiskiem (gimbów)^2. Tu prawie nie ma postów gdzie mozna z kims podysktutowac na temat S17. Tylko memy, przeróbki, albo posty w ktorych czuć że gadasz z gimbusem np Konon i GTA SA (nie mam nic do tego ze jestescie mlodzi ale zrozumcie - my dorosli zyjacy za swoje nie chcemy z wami rozmawiac bo po pierwsze jestescie nieletni i dzieci niech siedza z dziecmi a po drugie dzieci pewnych rzeczy nie rozumieja i zaczynaja je kumac po czasie (np #!$%@? pieniedzy matki/ojca ciezko #!$%@? aby gdzies w malym kraju w srodkowej Europie na transmisji w serwisie yt syntezator mowy odczytal wiadomosc o tresci "Kononowicz #!$%@?ł /" Pozdrawiam tych piśmiennych, ktorzy ubogacają ten teg ciekawa dyskusja, bo wykop zawsze kojarzył mi sie #!$%@? z panelem dyskusyjnym a nie serwisem z smiesznymi obrazkami, mimo wszystko wykop byl zawsze level wyzej pod wzgledem poziomu jego uzytkownikow od innych serwisów, jednak zaraza gimbów potrafi wszedzie dotrzec. 2019 Szkolna wchodzi w mainstream oficjalnie.
#kononowicz
  • 22
@bartosz-maslowski: Ech, pamiętam, kiedy tu trafiłem (na Wykopie jestem od 2013, ale wtedy miałem inny profil - już nieistniejący). Wtedy nabijano się tu z tagu "bonzo" (Tiger Bonzo), że #!$%@?, że prawdziwa nisza to własnie Kononowicz. Dziś jest odwrotnie.

Cóż, Konon i J00r stali się tacy - sorry, jeśli to złe słowo - "popowi". Typowi, o! Strimy z donejtami, bluzgi Majora etc. Wskażcie jakieś istotne różnice między takim Kononem a co
@magister_magazynier: Nie przeminie. Pasożyty nie zabiją kury znoszącej złote jaja. Kura musi popełnić samobójstwo, ale na jej miejsce przychodzą dwie nowe. Tej siły już nie powstrzymacie.

A ja, Rafał, trzepię hajsy na Szkolnej! I dalej bądźcie przeciwko #!$%@? pasożytów do US, bo to przecież konfidenctwo! Przecież każdy głupi wie, że problemy i patologie same się rozwiązują i same dążą do życia w zgodzie z panującym prawem i nie potrzeba ingerencji z
@GejBozy: to sie znudzi gimbusom po pewnym czasie, wyskoczy ktos nowy ciekawszy i bedzie robil "dymy" czyli gadal do kamery podniesionym glosem. Mam paru znajomych co sobie nie radza w zyciu, zmieniaja prace itd. Sie zastanawiam czy nie zaproponowac im by sobie wynajeli mieszkanie i robili tam ciagle live impreze z donejtami.
Ten debilizm donejtowiczow mozna latwo wykorzystac, tylko ze nikt normalny takim patostreamerem nie zostanie ;) Wiec siedze cicho hehe
@GejBozy: im więcej ludzi śledzi losy S17 tym statystyka zbliża się coraz bardziej do rozkładu normalnego. A ze szczytowym punktem rozkładu są tu gimby zmieszane z ludźmi już trochę od nich starszymi ale z IQ poniżej przeciętnej to wszystko zaczyna iść w stronę #!$%@?. A aktorom i redaktorkom to pasuje bo niskim nakładem pracy mogą to spieniężyć... to im się nie dziwie ze to właśnie robią...
@GejBozy: mi może być co najwyżej smutno ze tak się dzieje. A najbardziej żałuje ze uniwersum odkryłem tak późno. Ale nie mam na to wpływu. Nie jestem w stanie sprawić ze gimby przestaną ich oglądać i donejtowac. Wysyłanie donosów? A co to da? Konona wsadza do pierdla za tak naprawdę groszowe w skali podatków sprawy? Nałożą na niego karę? To się Kśek rozpłacze na lajcie, ustawi cel na spłatę kary i
@KnurChoroszczanski: Nie badz takim pesymista a jak juz jestes to pomysl nad tym ze konon nie pociagnie juz dlugo i tak, wiec koniec uniwersum jest bliski tak czy siak. Jezeli dostarczymy teraz afery skarbowej to bedzie bardzo ciekawie bo bedzie to KARMA dla Kononowicza ktory o byle bzdure donosi na kazdego, KAZDEGO, nawet zona redaktora fiodurczuka odbierala telefony od Kononowicza :D
Więc będzie to Karma a przy okazji rozrywka, niech sobie
@alfons-metody Przecież ten kryminalista Suchodolski nawet czytać nie potrafi. Jak ktoś mu nie pokaże gdzie ma wstawić "X" to sam tego nie ogarnie. Szkolna to już patostreamy i tyle, jedyna nadzieja jeszcze w Kononowicz2020 na kontent inny niż obrażanie tych dwóch baranów. Co do tego że dobrze zarabiają to jestem za tym żeby trzepali z kasy gimbusow.
@KingRagnar: Rozmowy z człowiekiem typu włożyłem pół bańki w interes, koszta miesięczne kilkadziesiąt tysięcy, nie raz człowiek dokłada do biznesu bo słabszy okres, wiadomo nie dziaduje, fajne auto ma, fajny dom, ciekawe wakacje, ale #!$%@? non stop. Teraz mi nie wstyd mu pokazac taki urywek lajta i czekac az powie... no i co mi tu pokazujesz o co chodzi, siedza dwa menele jakies napisy?? I mu wtedy tlumacze ze posiedzi taki
@alfons-metody No ale jest coś za coś. Oni faktycznie zarabiają hajs ale czy ich życie się poprawi? czy ciągle będą żyć w tej śmierdzącej gównem chatce, skazani na swoje towarzystwo? Co będzie jak już hype na obrażanie Leonardy się skończy i widownia spadnie do takiej która już nie wysyła pieniędzy? znowu będą prosić o paczki i węgiel? Można wziąć za przykład Magicala, który zarabia jeszcze lepiej i też nic nie robi ale
@alfons-metody: Kolego, mi się bardziej odechciewa jak czytam, że jesteś poważnym dorosłym człowiekiem, który prowadzi unormowane życie i własny interes, a każdego kto ma inne zdanie od razu atakujesz po chamsku i wyzywasz od gimbusów...
Nie to żebym cie atakował ale jeśli już piszemy pod postem na temat wysypu młodzieżówki do uniwersum Szkolna17, to proszę cie stary upuść trochę ciśnienia i nie zachowuj się jak ten przytaczany non stop przez ciebie