Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedawno też zagadałem do kobiety na Tinderze, rozmowa zeszła na łóżkowe tematy bo je lubię. Jestem złotousty, wygadany. Nie mam problemu z poprowadzeniem rozmowy tak aby kobieta zapragnęła wskoczyć do mojego łóżka. Robiłem to już wielokrotnie. No i byl w rozmowie już ten etap zgody i umawiania się. I co teraz robię ja w odróżnieniu od z-------h mirków. W tym momencie pewne mirki wrzucają rozmowę na mirko, informują bliskich tej osoby, niszczą jej życie (niszczą czyjeś życie z powodu takiego, że dana osoba ma ochotę uprawiać s-x, LOL! Jakim s--------m bytem trzeba być żeby wykazywać się tak bardzo zaplanowaną dwulicowością!). A ja w tym momencie - jak każdy normalny facet - idę na spotkanie i mam przyjemność.
Tym się właśnie różnimy. Pluję na ciebie, mirku!

Jak długo będziemy tolerować jakieś przegrywa, stulejarza, zakompleksionego prawiczka, który siedzi dzień i noc na Tinderze i umawia się z kobietami tylko po to aby je oszukać, nie przyjść na spotkanie i zmarnować ich czas? Gość chwali się swoimi wpisami w necie i jeszcze zbiera poklask i plusy wśród wykopowiczów. Jakim IMBECYLEM trzeba być by to robić i jakim głąbem by takiemu zachowaniu potem przyklaskiwać?

Mowa o sytuacji z tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/37921873/zepsulem-dziewczynie-swieta-xd-wolam-janusz-pol-i-/

#zwiazki #wgw #wykopgonewild #niebieskiepaski #rozowepaski #afera #c---i #s-x #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: różnica jest taka że ty jesteś ruchaczem i możesz sobie na to pozwolić, a janusz pol jest przegrywem i musi korzystać z zdjęć innych by mieć choć namiastkę tego zainteresowania które masz. Żadna by się z nim nie umówiła, może je tylko wystawić to to robi
  • Odpowiedz