Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedawno też zagadałem do kobiety na Tinderze, rozmowa zeszła na łóżkowe tematy bo je lubię. Jestem złotousty, wygadany. Nie mam problemu z poprowadzeniem rozmowy tak aby kobieta zapragnęła wskoczyć do mojego łóżka. Robiłem to już wielokrotnie. No i byl w rozmowie już ten etap zgody i umawiania się. I co teraz robię ja w odróżnieniu od #!$%@? mirków. W tym momencie pewne mirki wrzucają rozmowę na mirko, informują bliskich tej osoby, niszczą jej życie (niszczą czyjeś życie z powodu takiego, że dana osoba ma ochotę uprawiać sex, LOL! Jakim #!$%@?łym bytem trzeba być żeby wykazywać się tak bardzo zaplanowaną dwulicowością!). A ja w tym momencie - jak każdy normalny facet - idę na spotkanie i mam przyjemność.
Tym się właśnie różnimy. Pluję na ciebie, mirku!

Jak długo będziemy tolerować jakieś przegrywa, stulejarza, zakompleksionego prawiczka, który siedzi dzień i noc na Tinderze i umawia się z kobietami tylko po to aby je oszukać, nie przyjść na spotkanie i zmarnować ich czas? Gość chwali się swoimi wpisami w necie i jeszcze zbiera poklask i plusy wśród wykopowiczów. Jakim IMBECYLEM trzeba być by to robić i jakim głąbem by takiemu zachowaniu potem przyklaskiwać?

Mowa o sytuacji z tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/37921873/zepsulem-dziewczynie-swieta-xd-wolam-janusz-pol-i-/

#zwiazki #wgw #wykopgonewild #niebieskiepaski #rozowepaski #afera #cycki #sex #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania: nie pluj na mnie, bo ja się zgadzam z tym co piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na Tinderze w ciągu roku poznałem 6 czy 7 kobiet z którymi spędziłem po kilka przyjemnych, a czasami pozytywnie porąbanych godzin i niekoniecznie zawsze z sexem na pierwszym spotkaniu. Nie lajkuję wszystkich profili jak robi to wielu desperatów, wybieram lajki bardzo ostrożnie czytając opisy. Kilka księżniczek się trafiło, ale jak
@robert7454: sęk w tym, że to co oni robią w necie ma konsekwencje w rzeczywistym świecie. To nie gra on-line

Analogiczna, choć kontrastowa sytuacja z pedofilią w internecie. Co to kogo interesuje, że ktoś wstawi odrażające zdjęcia z dziećmi? wolność etc. Ale wystarczy nie być krótkowzrocznym, by dostrzec w tym krzywdę dzieci która dzieje się w rzeczywistości, bo mając popyt w necie, znajdą się degeneraci którzy dzieci do takich zdjęć będą
Konkretnie jakie konsekwencje?


@robert7454: Skutki, implikacje. Zmniejszone ogólne zaufanie w relacjach międzyludzkich, odgórne traktowanie normalnych mężczyzn jako potencjalnych oszustów, umocnienie stereotypu osoby samotnej jako aspołecznego degenerata i desperata, obawy przed otwartością i szczerością przez pryzmat bycia osądzoną, trywializowanie i zerojedynkowe metkowanie ludzi oczekujących od życia rzeczy naturalnych - przyjemności i miłości
@robert7454: wystąpi nie tylko u ofiar, a po prostu u części społeczeństwa - i potencjalnych ofiar wśród nich. Nie znaczy to, że świat zmieni się o 180 stopni, ale zmieni się w jakimś stopniu postrzeganie przez kobiety (będące de facto ofiarami tych "eksperymentów") przeciętnego mężczyzny szukającego kobiety w sieci

Z tego samego wziął się strach przed oświadczeniem swojej orientacji przez osoby homoseksualne, a w wielu społeczeństwach wręcz nienawiść do homoseksualistów. Zaczęło
@niezwornowazony: jaką szczerością. Kobieta pisze ze nie umawia sie po 1 rozmowie a do takiego gościa leci po wymianie 2 zdań. Dla mnie to nie jest szczerość. Jeśli chłopaki zachowują się w taki sposób tylko do kobiet które w opisie mają jedno a robią 2 to nie widze problemu. Mysle ze jakby kobieta napisała po prostu "nie dziekuję" albo " nie czytałeś opisu?" To byloby to w porzadku z ich strony.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale dupa piecze rycerza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Plujesz na kogoś bo jego zdaniem eksperymenty są całkiem smieszne? Wiesz dlaczego? Wcale nie bezpośrednio z powodu wystawienia kogoś, a główna kopalnia beki to właśnie tacy oburzeni jak ty. Kto normalny daje #!$%@? co robi druga osoba w Internecie?
@nadek:

a może trafić się jakaś bardzo wrażliwa dziewczyna z kompleksami która uzna to za gwóźdź do trumny.
@TestoDepot: hmm nie wiem, może dlatego, że przy okazji upubliczniają zdjęcia XD

@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie wszyscy z tagu #przegryw i innych o eksperymentach to po prostu bardzo smutni ludzie, którzy pewnie bardzo by seks lubili, gdyby mieli okazję tego spróbować. I żyją w wyimaginowanym świecie, w którym ludzie lądują w łóżku tylko jak są w związkach. W głowie im się nie mieści, że ludzie mają swoje potrzeby, upodobania czy po prostu
@1Ameredhel1: hmm, nie wiem, może dlatego że de facto tinder jest jak przestrzeń publiczna? Dowolna z osób czytających to tu może mieć również tindra i zobaczyć tam ta sama osobe. Poza tym tinder ma też taka opcję jak udostępnij użytkownika znajomym, zobacz co powiedzą. Chociaż mogliby zamazywac, to już nie było by się o co #!$%@? nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@TestoDepot: a prywatne rozmowy też są publiczne? Bądźmy szczerzy - inteligentne osoby się na takie rzeczy nie łapią, ale po drugiej stronie barykady siedzi ten sam sort ludzi, może tylko trochę mnie odważnych z powodu swojego własnego wizerunku xD