Wpis z mikrobloga

W Londynie pokaz fajerwerków na chyba 10 min, fajerwerki w Berlinie, Paryżu czy w innych stolicach państw, ale w Warszawie musieli być POSTĘPOWI i zrobić bez bo zwierzątek szkoda xD

Jaki jest sens w zakazywaniu takich oficjalnych pokazów jak i tak naokoło każdy #!$%@? w sylwestra? Gdzie tu logika?

#bekazpodludzi #gownowpis #sylwester #takaprawda #sylwesterzwykopem
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@technojezus: Ja mam inną tezę: Trzasowski dopiero zaczął kadencję i chciał pokazać, że już coś robi, no ale co można zacząć robić pod koniec roku z już wyznaczonym budżetem? To usunął pirotechnikę. Łatwe w wykonaniu i zauważalne.
  • Odpowiedz
@technojezus: w tych zgniłych, zachodnich, upadających, przeżartych islamem, konsumpcjonizmem, feminizmem i homoseksualizmem państwach? Nagle się te państwa stają dla nas wzorem, choć jeszcze wczoraj nam jechały po Marszu Niepodległości, po łamaniu konstytucji i innych ważnych sprawach. Teraz się okazuje, że najważniejszą sprawą jest szczylanie z fajerwerków i #!$%@? achtungami?
Xd
  • Odpowiedz
W Londynie pokaz fajerwerków na chyba 10 min, fajerwerki w Berlinie, Paryżu czy w innych stolicach państw, ale w Warszawie musieli być POSTĘPOWI i zrobić bez bo zwierzątek szkoda xD


@technojezus: czy naprawdę tylko ze względu na to że nie robimy tego co większość jesteśmy gorsi ? To nie postępowość tylko zdrowy rozsądek. Możesz zawołać mnie za 5-6 lat u w każdym europejskim miejsce na zachód od nas będzie zakaz
  • Odpowiedz
@technojezus: tu wcale nie chodzi o zwierzęta, tylko o totalne uniemożliwienie przeciętnemu Kowalskiemu dostępu do czegokolwiek niebezpiecznego. Odczynniki chemiczne już są tylko dla firm i musisz składać papiery dla jakiego celu kupujesz konkretne substancje, z fajerwerkami zaczynaja robić tak samo - teraz zniechęcają pod przykrywką „dobra zwierząt” a potem jebną ustawę delegalizującą fajerwerki jak im się trochę poparcia w społeczeństwie zbierze.
  • Odpowiedz