Wpis z mikrobloga

Tak jak ostatnia #afera jest w uj oburzająca i rozumiem społeczność tak zabieramy się do tego od tak zwanej dupy strony. Jak dobrze rozumiem społeczność chce „dopiec” moderacji, jak nie popieram reakcji odwetowych tak wrzucanie czyiś nagich zdjęć w mojej ocenie zasługuje tylko na potępienie. Nvm bo nie przychodzę do was wytykać tylko z pomysłem.
Chcecie błyskawicznej reakcji moderacji oraz super szybkiego wdrożenia trwałego rozwiązania? Polecam wrzucać info o #aferapedofilska reklamodawcom wykopu. Na fb czy w jakikolwiek inny sposób.

To skutecznie i szybko spowoduje rozwiązanie problemu. Nie czarujmy się banowanie użytkowników po fakcie to jakieś nieporozumienie, co to za rozwiązanie?

Gwarantuje wam ze absolutnie żadna firma nie chciałaby aby jej reklamy wyświetlały się w miejscu gdzie ktoś może kiedykolwiek trafić na takie materiały.

Taki mały pomysł, aby lepiej wykorzystać wzburzenie naszej społeczności. Najpopularniejsza moderatorka wykopu akurat tutaj średnio zawiniła, bo problem w mojej ocenie jest systemowy a nie jednostkowy przypadek idioty wrzucającego materiały pedofilskie. A na to ona nie ma wpływu.

  • 7
@G_O_: klasyczne niech ktoś coś. Mi to lata, używam wykopu do kontaktu z ta bardziej rozgarnięta częścią społeczności, pato i resztę śmieci mam na czarno. Natomiast jeżeli już ktoś kręci afery to niech to robi dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)