Wpis z mikrobloga

Black listy adresów BTC. Coś co nigdy nie zda egzaminu i jest nierealne do zastosowania.
Opiszę w skrócie jak działa Coin Join, zdecentralizowane mixowanie monet i dlaczego BTC z black listy które zostaną tak zmixowane, muszą zostać oczyszczone.

W zasadzie to był komentarz do wpisu skitera - @cypherpunkbtc ale wiele razy jak w jego wpisach napisałem spokojnie ścianę tekstu, to po chwili to kasował a później ludziom kłamał że go wyzywałem... Robię więc osobny wpis. Nie jest miło kiedy się produkujesz a ktoś to kasuje po 2 minutach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wpis na zapread: http://zapread.com/Post/Detail/1286

#kryptowaluty #bitcoin #cybertag
cyberpunkbtc - Black listy adresów BTC. Coś co nigdy nie zda egzaminu i jest nierealn...

źródło: comment_8wzE2P5YKZSaEehrkS66CS7PBNktgRww.jpg

Pobierz
  • 24
@cypherpunkbtc: Wracasz na czarno żałosny kłamco. Jasno się wypowiedziłęm wtedy na temat. Napisałem bardzo wiele. Skasowałeś wszystko, razem z własnymi komentarzami, które wskazywały na to co było w moich wpisach. Dzięki temu mogłeś gadać że cię wyzywałem...

WYJAZD Z MOICH WPISÓW GOEBBLESIE, ŚCIEMNIAJ NA SWOICH.

chyba że to działa inaczej?


Tak, działa inaczej. Zdecentralizowane usługi, nikt nie ma możliwości ukraść twoich BTC.
@goly8622: Ja go dzisiaj ściągnąłem eksperymentalnie z czarnej listy. Dzięki temu zobaczyłęm ten jego wpis o black listach. Teraz znów mi kłamie że wtedy nie na temat pisałem, więc wraca na czarno. Nie mam ochoty go tolerować żeby mi tu śmietnik robił swoimy wysrywami i stosował cenzurę u siebie. Nie potrafi merytorycznie rozmawiać - trudno. Jeszcze często robi spam, 3 odpowiedzi po jednym zdaniu w chwilę, jedna po drugiej.
@cyberpunkbtc: Warto też dodać, że np. Samurai Wallet pracuje nad Stowaway: https://twitter.com/SamouraiDev/status/1041060386810875904 , które jest w zasadzie oportunistycznym mixowaniem pomiędzy nadawcą i odbiorcą. Podobna technika do https://blockstream.com/2018/08/08/improving-privacy-using-pay-to-endpoint/ P2EP. Kiedy stanie się to bardziej popularne to mixowanie będzie się działo naturalnie, w czasie normalnej pracy sieci.

Więc to nie tak, że to tylko przestępcy itd. używający coinjoin itp. . Mixowanie to normalna funkcjonalność, której powinien chcieć każdy normalny użytkownik, żeby np. ludzie
@dpc8: W dodatku jak Bitcoin zaimplementuje Schnorr Signatures, to transakcje zbierające wiele wejść i wyjść w kupę, będą zwyczajnie tańsze (bo cyfrowy podpis wielu ludzi można skompresować do jednego podpisu, który zajmuje mniej miejsca), więc ludzie będą mieli dobrą zachętę, by używać portfeli, które implementują coinjoin i podobne.
Ty taki niepozorny jesteś, ale można sporo się od Ciebie dowiedzieć, mózgu.


@goly8622: NIEPOZORNY?! To Dawid Ciężarkiwicz mózgu! ( ͡° ͜ʖ ͡°) kliknij Dzięki niemu można tak powiedzieć ja tu jestem. On mnie przekonał, że to nie jakaś piramida. Pierwszym polskim nagraniem, które widziałem było jego wystąpienie na Uniwersytecie w Toruniu.


Czym jest i jak działa Bitcoin? Konferencja Bitcoin a wolność gospodarcza UMK Toruń
p.....4 - > Ty taki niepozorny jesteś, ale można sporo się od Ciebie dowiedzieć, mózg...
@goly8622: dla mnie jest maga mózgiem nie dlatego, że potrafi programować bo to potrafi nawet skiter. Dla mnie jest mega za to za co dostał oklaski na samym początku swojego wystąpienia w Toruniu. I nie. Nie jestem jego fanbojem, krytykowałem jego również już kiedyś za pomysł różnych implementacji klienta Core.
@cyberpunkbtc: to jest błąd. Pamiętasz co stało się w ETHF z klientami kiedy mist rozjechał się z parity?! Zresztą John Newberry również tak uważa, nie tylko ja. Różne implementacje na wyższych poziomach ale nie na głównym newralgicznym Core. Mamy LN tam mogą sobie pisać i tysiąc różnych implementacji nie mam nic do tego.