Wpis z mikrobloga

  • 10
@Kofas
@rivers666 a to czemu? Ja nie wysyłam jej zdjęć ze swojego życia typu "magisterka.jpg", "kluczyki do auta.jpg" czy "bilet do tajlandii.jpg". Jest społeczne przyzwolenie na atakowanie całego świata informacja, że ktoś urodził dziecko, a mnie to nie interesuje u pół-obcyh mi ludzi i też chyba mam do tego prawo xD
  • Odpowiedz
@markkk92 Niby racja i tu się zgodzę, aczkolwiek ktoś z kim sie nie ma kontaktu przez pare lat, czy tam parenascie nagle z dupy wysyła ci zdjęcie dziecka... Nie trzeba siedzieć na tagu madka, żeby ogarnąć, że takie coś nie jest zbyt normalne. Ja tam znajomym z gimbazy nie wysyłam zdjęć co ze mnie wyszło parę minut temu i takich też nie otrzymuję xD
  • Odpowiedz
Co do tego, ze ona Cie usunela za taka chamska odzywke to sie nie dziwie, w oczy bys tego nie powiedziala, ale w necie kazdy odwazny.

@Wloczykij2: Raz mnie znajomy z samochodówki usunął ze znajomych na FB za to, że gdy napisał posta o policji stojącej w pewnym miejscu w jego wiosce, odparłem, że to nic dziwnego, że tam stoi radiowóz, bo zaraz obok jest komenda policji. A możesz sobie chyba
Pangia - > Co do tego, ze ona Cie usunela za taka chamska odzywke to sie nie dziwie, ...

źródło: comment_Y7mKXPlAT6CTHy1OYSYJUqgXOAuSKh4K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gansevudei: #!$%@?, ciekawe czasy, niewiele trzeba, żeby być madką.
Ludzie jak są znajomymi, to się dzielą ze sobą jakimiś ciekawostkami. Ktoś pojedzie na weekend gdzieś, ktoś sobie kupi samochód albo nowe buty. I wysyłają sobie zdjęcia. I to jest normalne.

Ale jak komuś się urodzi dziecko i wyśle zdjęcie, to już HURR DURR ODPIELUSZKOWE ZAPALENIE MÓZGU, MADKA, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
  • Odpowiedz
  • 1
@gansevudei temu że twoja odpowiedź jest nieadekwatna do jej czynu. Możesz tak mówić w rozmowie z koleżanką, ale nigdy bezpośrednio do matki choćby była to typowa madga. Kobieta w mordę za to nie da, ale facet facetowi już prędzej dlatego ja bym tak nigdy innemu facetowi nie powiedział, a jakbym to zrobił to by mi było później wstyd za to. Stało się nie ma nad czym już więcej debatować.
  • Odpowiedz
@gansevudei: Może mu spowszedniało (σ ͜ʖσ) Ty chociaż nie tyle czasem wrzucisz coś fajnego, to jeszcze zawsze akurat znajdzie się grono wykopków, którym z powodu tematyki wpisu pękają dupy, co tym bardziej zwiększa śmiechogenny potencjał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DupaJasia_: No a za niecałe 23 godziny będziemy mieli 2019 rok, a ja nadal będę korzystał ze stylu klasycznego
  • Odpowiedz