Wpis z mikrobloga

Koreę odwiedziło mniej, ale co z tego w sumie? Ogólnie to ciekawy kraj i polecam, bardzo homogeniczny - i chyba nie tylko ja mam takei wrażenie - zmiana R/R to 30%, choć może mieć to związek z IO.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Edward_Kenway: wcale mnie to nie cieszy. Nie lubie obcych i wolałbym ich nie widywać. Dodam tylko, że osobą jestem miłą i gdy taki turysta (tylko nie czarny) poprosi o pomoc to chętnie pomogę z uśmiechem na twarzy.
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: Co w Australii jest wartego zwiedzania? Poza tym jest tak daleko że bilety sa pewnie nieopłacalnie drogie.
Brazylia? Oprócz RPA to chyba najbardziej niebezpieczne państwo w którym nie ma aktualnie wojny.
Egipt i Tunezja? Niech podziękują Francji i USA za Arabska Wiosnę.
A Maroko chyba dostało odłamkiem od Arabskiej Wiosny (fizycznie i mentalnie w głowach europejczyków).
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: Co jest ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sydney, Melbourne, Port Douglas, Surfers Paradise (nazwa sama mówi za siebie :)), Uluru, Wielka Rafa Koralowa ?! To jest cały wielki kontynent, a to tylko 1-wsze z brzegu przykłady. Po za tym to że dla przeciętnego Polaka bilety do Australii są drogie to nie znaczy że dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°) o czym ty
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Edward_Kenway: To pewnie przez brak odpowiedniego lotniska! Poczekajcie aż Radom zostanie rozbudowany a CPK zostanie zbudowany; wtedy te 110 mln pasażerów sprawi że cała mapa zaświeci się na szaro! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz