Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adamus_xxx: sprawdz sobie jak powinna wyglądać ta kierownica. Poza tym audi z takim przebiegiem nie miałoby tak przepalonych pikseli.
Tak czy inaczej - jeżeli jeździ to nieistotne.
  • Odpowiedz
A4 i passat boje sie wielowahacza troche :( reszta chyba ok w tych autach?


@Niebadzlosiem: Wielowahacz ma w Polsce kiepską renomę, bo Janusze zakładają chiński komplet za 400zł i za rok płaczą, że znowu do roboty. Ja u siebie w 20 letniej a4 mam jeszcze 4 wahacze, na których wyjechała z fabryki, 4 włożone lemforder kilka lat temu i jest spokój.
  • Odpowiedz
I skrzynia tylko 5 biegowa?

@kzrr: to 20 letnie auto jest. Z resztą co wy się usraliście na te 6 biegowe skrzynie? Dla mnie 5 biegowa to zaleta, bo 1 bieg mniej do przerzucania jest, a w 95% większość jeździ drogami 90km/h i mniej, więc obroty ma dokładnie te same co w skrzyni 6 biegowej... Gdybym miał do wyboru, zdecydowanie brałbym 5 biegową.
  • Odpowiedz
@Lujan: w sumie jestem ciekawy jakie masz porównanie. Sam mam nówkę Rapida z salonu i mi się dobrze jeździ, ale zasłyszałem, że komfort jazdy takim BMW nawet starszym jest dużo większy. Miałeś porównanie? (nie piszę tego złośliwie)
  • Odpowiedz
  • 0
@kzrr skrzynia jest 6b,
@Chcesz_Pomarancze xD
@zestolicy nie musisz mnie martwić, osiągnąłem wystarczająco w życiu, żeby móc się cieszyć z samochodu i nazywać go swoim małym sukcesem
@Zero_Gravity wyświetlacz po nowym roku idzie do regeneracji, za znaczkiem się nie rozglądałem, silnik będzie jeszcze raz dobrze sprawdzony, na oko i ucho jest w porządku, a co, lubią rdzewieć?
  • Odpowiedz
@ad1k: no to jest bolączka ich nad dolnym listwami. Jak regularnie nim jeździć zamierzasz teraz, to uważaj, bo na wiosne może coś wyjść. Chyba, że uda Ci się to jakoś porządnie zabezpieczyć.
  • Odpowiedz