Wpis z mikrobloga

@TS050: no raczej nie. Wyjechała na święta głównie grupa młodych lduzi, a wśród nich myślę, że zdecydowana większosć głosowała za PO. Zostali ludzie starsi czyli grupa wyborców PIS
  • Odpowiedz
@Blahblahaa:
1. ale to nie do mnie tak, do mnie nie
2. nie widzę żeby młodzi głosowali na peło, skoro jest na czwartym miejscu - ten obrazek przeczy twojej teorii
3. czy powyższy obrazek dotyczy Warszawy?

nie no serio, młodzi łyknęli propagandę że przez 8 lat nic się nie zmieniło i ich życie mogłoby być lepsze. pierwsze trzy pozycje wśród młodych to jest rotacja, większość młodych (do 30) których znam od
  • Odpowiedz
@Blahblahaa: #!$%@? wklejasz obraze, który przeczy twojemu #!$%@? i się jeszcze pytasz gościa czy jest głupi xD
dawno takiego przygłupa nie widziałem, a widzę ich tu bardzo dużo xD
  • Odpowiedz
@neib1: patrz dałnie "Badania Ipsos wskazują, że w wyborach do sejmików na PiS głosowano najczęściej we wszystkich grupach wiekowych, prócz grupy 30-39 lat, w której partię tę wskazało 24,9 proc. wobec 25,4 proc. popierających Koalicję Obywatelską."

= gdyby z warszawy wyjechały słoiki - a to jest grupa wiekowa gdzie jest najwięcej to PO miałoby mniej głosów a PiS więcej - czaisz głąbie ?
  • Odpowiedz
gdyby z warszawy wyjechały słoiki - a to jest grupa wiekowa gdzie jest najwięcej to PO miałoby mniej głosów a PiS więcej - czaisz głąbie ?


@Blahblahaa: coooo xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz