Wpis z mikrobloga

Zawsze mam bekę jako przegrywy robimy z siebie intelektualną elitą, ale tak czasami patrząc to naprawdę - normiki to mają IQ zdechłej małpy, zwłaszcza gdy patrzę na takie wpisy jak te:
Jak można wystalkować po samym zdjęciu cycków? Nie da się. Profil tej laski od #wgw #afera #wykopgonewild udostępnił jakiś chad-#!$%@?, który znał jej pokój i ogólnie okolice, bo często tam bywał (można się domyślać w jakim celu), więc połączył fakt i voilà.
Co wypisują natomiast normiki? Wy przegrywy, stulejarze, gdybyście się skupili na szukaniu dziewczyn, ja się nie dziwię że żadna was nie chce skoro macie takie charaktery!!! Was się powinno leczyć!
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #depresja #zalesie #gownowpis
  • 8
Jak można wystalkować po samym zdjęciu cycków? Nie da się. Profil tej laski od #wgw #afera #wykopgonewild udostępnił jakiś chad-#!$%@?, który znał jej pokój i ogólnie okolice, bo często tam bywał (można się domyślać w jakim celu), więc połączył fakt i voilà.


@hauser15: #logikarozowychpaskow Chady mogą pluć im w twarz, a one i tak powiedzą że deszcz pada. A normiki i tak zgonią winę na nas xD
@ZimnaKaszanka: No był ja tylko kojarzę coś takiego:
Ktoś napisał do jakiegoś Mirka "Ale to Ty wstawiłeś jej profil"
On chyba odpisał "( ͡° ͜ʖ ͡°)"
I na to mu chyba odpisała ta Emilia ale, że go nienawidzi (?) czy coś, część komentarzy była pokasowana...

jeśli mnie pamięć nie myli oczywiście