Wpis z mikrobloga

Piję piwo, oglądam tvn7 i wzięło mnie tak nagle na wspominki... Ależ ja byłam #!$%@? kiedyś!! Ułomność w relacjach lvl hard.

Sytuacja miała miejsce w moim rodzinnym mieście - miałam wtedy 15 lat. Poszłam z moją paczką znajomych do Żabki po jakieś piciu. Ja byłam wtedy jeszcze cicha i nieśmiała, więc bałam się kupić coś sama. Poprosiłam więc kolegę, żeby mi kupił cole light. Zgodził się, pod warunkiem, że poflirtuje ze sprzedawcą. (???????????????)

Na kasie stał młody chłopak, na oko 16-17 lat, syn właścicielki. No ładny chłopak krótko mówiąc. Te #!$%@? wiedziały, że mi się podoba.

Ale czego się nie robi dla kolki lajt??

Podchodzę do pana sprzedawcy i próbuję wypowiedzieć chociaż głupie "dzień dobry", ale nie daję rady. Koledzy kisną. Bóg mi świadkiem, że ich chyba zabiję. Nogi mi zmiękły, ślina cieknie po różowej buzi, a ja jedynie wydaje z siebie dźwięk jakiegoś upośledzonego dinozaura, coś w stylu "arrrrrrrrrrrgggggggfdcc..."

Wybiegłam ze sklepu,wróciłam do domu zapłakana, schowałam się pod kocyk i tak spędziłam weekend.


#wspomnienia #gownowpis #zalesie #heheszki #pasta
T.....e - Piję piwo, oglądam tvn7 i wzięło mnie tak nagle na wspominki... Ależ ja był...

źródło: comment_1uYlZKatdBf7HxpL5T1d2vPRvzreeO0E.jpg

Pobierz
  • 13