Wpis z mikrobloga

Cześć, po ośmiu latach usuwam konto.

Nie chcę być częścią społeczności w której kobieta uważana jest za pazerną, cwaną idiotkę.

Nie chcę podniecać w sobie nienawiści lub pogardy do inności. Nie jarają mnie patostrimy, codzienne oglądanie czyjejś #!$%@? koszuli, nie jarają mnie zdjęcia robione dziewczynom z ukrycia (#!$%@? jaka to żenada ludzie!).

Nie chcę być człowiekiem w jakikolwiek sposób kształtowanym przez to miejsce.
  • 221
Cześć, po ośmiu latach usuwam konto.

Nie chcę być częścią społeczności w której kobieta uważana jest za pazerną, cwaną idiotkę.

Nie chcę podniecać w sobie nienawiści lub pogardy do inności. Nie jarają mnie patostrimy, codzienne oglądanie czyjejś #!$%@? koszuli, nie jarają mnie zdjęcia robione dziewczynom z ukrycia (#!$%@? jaka to żenada ludzie!).

Nie chcę być człowiekiem w jakikolwiek sposób kształtowanym przez to miejsce.


@Ponia: z lekką nutką przesady, ale nawet trafnie
@homare2: na tym to polega wyrażasz swoją opinię i ogłaszasz ją publicznie to inni się do niej odnoszą. Wykop to nie fejsbuczek czy instagram że każdy ci będzie tylko pisać milusie rzeczy
@Ponia dlaczego myślisz, że to wykop Ciebie kształtuje? Bądź może taka, która będzie to miejsce kształtowała. Albo cichym obserwatorem, co wie swoje i przychodzi tu jak do cyrku: raz występuje tu talent a raz klaun.