Wpis z mikrobloga

  • 9
W Polsce jak w lesie vol. 843622.

Klasyczna sytuacja, idziesz sobie kulturalnie po chodniku słuchając muzyki i zachwycając się pięknem miasta A tu nagle jak się prawie nie wyjebiesz na głupi ryj. Zapytacie: jak to się stało? Chodnik był krzywy, a może dziura w drodze? Otóż nie, to jakiś gòwniak prawie wybił Ci się pod nogi nie pilnowany przez swoją matkę. Jak mnie to w-----a- masz dziecko co ledwo chodzi to go pilnuj tępa szmato żeby nikomu nie wchodziło pod nogi. Powinny być zawody w jak najdalszym kopaniu takich dzieci.

W Polsce bez zmian - mówił dla Was Cesar.

#gownowpis #zalesie #polska #szczecin
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cesar: dzieci to nie psy, nie można i trzymać całe życie na smyczy. A i nawet pies na smyczy czasem wchodzi pod nogi.
Każdy uczestnik ruchu chodnikowego powinienen zachować jakieś minimum ostrożności. Pomimo tego wszystkiego, wypadki czasem się zdarzą, na szczęście to nie jest nic poważnego, więc można się obyć bez rantowania na portalu ze śmiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
Może warto pilnować swoje dzieciaki żeby nie wchodziły obcym ludziom pod nogi ?


@Cesar: Warto, ale to od dorosłych oczekuje się odpowiedzialności. Np takiej by patrzyli pod nogi i przewidywali. Jak kierowca uderzy wbiegające na ulice dziecko to niby też wina rodziców, że nie upilnowali ale jednak kierowcy wtedy myślą "k---a może mogłem wcześniej hamować" a nie "co za tępa szmata nie trzyma dziecka na smyczy"

Będąc pieszym jesteś uczestnikiem
  • Odpowiedz
@Cesar: Ty debilu to tylko dziecko. Starszy jesteś to bądź mądrzejszy i patrz po nogi. I miej trochę wyrozumiałości, bo aż mi Ciebie żal. Przy okazji życzę Ci żebyś nigdy nie mial dzieci pajacu i został sam jak palec. Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz