Wpis z mikrobloga

Ciągle w komentarzach pod filmami #kononowicz #suchodolski #mexicano widzę "ooo, bo wy nieroby, od 25 lat nie pracujecie" "idźcie do pracy". Teraz takie pytanie skierowane bezpośrednio do tych osób - czemu nie pójdziecie na jakiegoś pudelka, czy instagrama jakiegoś aktora, czy kabareciarza, czy innego "artysty" polskiego i nie zaczniecie mu pisać, żeby nierób poszedł do pracy? Nasza Starosielecka Trójca święta poświęciła swoje całe życie prywatne, żeby dostarczyć nam najwyższej jakości rozrywki, z największymi zawiłościami fabuły i innowacjami w kinematografii. Zarabiają jakieś śmieszne grosze (co to jest te 600-700zł za lajta, przy kilku tysiącach dniówki marnego aktorka na planie zdjęciowym gównofilmu)? Ogarnijcie się z takim #!$%@?, gdyby nie to, że oni nie pracują, to nie mielibyście zajebistej rozrywki w swoim nudnym szarym życiu, ja wiem, że ich żebractwo jest czasem wkurzające, ale według mnie im się ta kasa należy bardziej niż 99% "artystów" w tym smutnym jak #!$%@? kraju. Jeśli się ktoś z tym nie zgadza, to zapraszam do dyskusji.

Czasem może #patostreamy.
  • 11
  • Odpowiedz
@THERMOKAD: Jak widać znalazł niszę na rynku, każdy taki gniot ogląda 10-15 tysięcy osób, jest popyt na psznejedzenie i major ma swoją dużą widownię. Wielu youtuberów 100k+ nie kręci takich wyśtwietleń jak nasze białostockie małżeństwo.
  • Odpowiedz
@CichyPrzegrywacz: Nie no trzeba być skończonym idiotą by porównywać pracę aktora do nibembeństwa.
Ja wiem że to ładnie wygląda z perspektywy takiego janusza, pośmieje się taki aktor na planie filmowym, poprzebiera się, a potem miliony dostanie. Tylko niedoinformowane tępe gimbusy, to tak nie działa. Pierw robisz z siebie pośmiewisko na uczelni przy wielokrotnych próbach, autorskich projektach itd itp za które nie dostajesz nic i jeszcze ludzie się z ciebie śmieją
  • Odpowiedz
@alfons-metody: Nie, nie uważam się za żadną elitę. Po prostu uwazam, że stanem finansowym trójki bohaterów powinny rządzić prawa rynku, a nie jakieś gimbusiarskie #!$%@?. Słuchaj, a co w stytuacji, gdzie w filmie (za stawki jakie wymieniłem) gra jakiś pajac - celebryta BEZ SZKOŁY AKTORSKIEJ? Prawda jest taka, że wtedy prezentuje on ten sam poziom, jaki pasożyty boże. I tak, zdaje sobie sprawę, że oglądam gówno dla patusów i pospólstwa,
  • Odpowiedz
@CichyPrzegrywacz: Różnica między US17 a Aktorami influencerami z insta jest taka, że ci drudzy nie nagrywają wypowiedzi jak kononowicz, który mówi że francja trzyma 7mln na socjalu nierobów, jednocześnie świętując 25lecie bezrobocia, i robiąc coroczny festiwal żebrania o chrupki śląskie. Zastanów sie czasem co ty porównujesz xD
Pomijam już że kananowicz jest potomkiem piłsuckiego, miał lecieć pociągiem do smoleńska i w wieku 13 lat wywalczył u lecha kaczyńskiego prezydenta polski
  • Odpowiedz
@retciak: No dla mnie to taki sam poziom abstrakcji, jak influencerka, która jedyne, co robi, to dostaje hajs od sponsorów, opowiada o tym, jak ciężko ma w życiu i jak ona musiała walczyć o sukces w życiu. Daj spokój, to jest jednakowy poziom, tylko influencerki, czy inne gwiazdki chodzą w markowych ciuchach i mają ładną otoczkę, a konon i suchy żyją w barłogu, przez co są chociaż natularniejsi (mimo, że
  • Odpowiedz
@CichyPrzegrywacz: żyją w barłogu bo jeden i drugi nie nadają sie do jakiejkolwiek pracy. Teraz jak knur ze strusiem zobaczyli że na lajtach można zarobić to nawet #!$%@?ą paczki od widzów z darami bozymi i sie w dupie #!$%@?ło od dobrobytu. Zobacz Paweł sponsor z wwa, pomógł zakupić węgiel, dał komputery telefony całe te. Już #!$%@? z tym notariuszem, skoro i tak prędzej czy później posiadłość przejmie komornik albo miasto.
  • Odpowiedz
@CichyPrzegrywacz: co do zarobków influencerów to #!$%@? jest chyba logiczne, ze robią productplacement, z tym ze ci ludzie budują swoim wizerunkiem markę patrz deynn i majewski itp. Konon z majorem co najwyżej mogą heliosy reklamować i porówki z wagetą. Na tym polega róznica że ci ludzie (influencerzy) muszą też mieć wkład własny i trzymać interes, a żule żyją z żebractwa. W ogóle o czym my tu dyskutujemy xD
  • Odpowiedz