Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki, powoli wystawiam moja Lagunę na sprzedaż. Muszę kupić większe auto i coupe robi się trochę za małe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poliftowa Laguna Coupe w wersji Monaco.  Rok produkcji 2012, 2.0 dci 173 KM w automacie, przebieg aktualny 186 tys km. Auto kupiłem osobiście od pierwszego właściciela w Strasburgu we wrześniu 2016 z przebiegiem 163 tys km. 
vin: VF1DTD9GE47532015

Na mirko nawet wrzucałem informacje ze po długich poszukiwaniach udało mi się kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na forum laguny jest mój temat i jest więcej zdjęć

https://renaultlaguna.pl/forum/topic/142022-jmyung-laguna-coupe-monaco-gp-2012-fl/

Cena na mirko to 42 tys zl do negocjacji. Po Nowym Roku planuje już dać normalne ogłoszenie i trochę większa cenę.

Z ciekawszych rzeczy to auto posiada: dzienne światła LED, 4control, nagłośnienie Bose, pełne skóry z podgrzewaniem, zegary z funkcją "start", bixenon.

Kupującemu dorzucę moduł do kamery cofania (wersja dedykowana do tomtom live ciężka do zdobycia) wraz z okablowaniem (dedykowane z ekranowane) i specjalna kostka 24 pin. Na to tez mi zabrakło czasu. Mam wszystkie schematy, mogę pomóc w ogarnięciu tematu.

Dorzucam drugi komplet opon Continental 18". Auto jest obecnie na zimówkach Continental 18". Zimowe są z 2016, letnie z 2014 (ale muszę sprawdzić bo nie pamiętam).

#kupautozmikro
jmyung - Mireczki, powoli wystawiam moja Lagunę na sprzedaż. Muszę kupić większe auto...

źródło: comment_Pn0Lh5MHwfEs1AZaxOYOMIgpJi8EdOmq.jpg

Pobierz
  • 22
@jmyung: 42 kola kumpla wyniosla sciagana roczna mazda 6 z usa z puknietym tylem z robota przerobieniem oświetlenia i zarejestrowaniem. Diesele dodatkowo cenowo leca na ryj z roku na rok. W kazdym razie powodzenia miras moze na wymiane sensowna sie ktos znajdzie
@jmyung no jest lepsze, rodzinne, więcej miejsca, i spala tyle co nic, w porównaniu do meganki wypada dla mnie lepiej.

Po co mi silnik z dużą pojemnością jak nie ma nawet gdzie szybciej jeździć, a ruszanie spod świateł z piskiem to żadna zabawa tylko debilizm ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reanef: jak byłem na etapie kupowania auta dwa lata temu to też się zastanawiałem nad autem z USA. Do można się w że wszystkim do 50k zamknąć spokojnie. Ale w większości te auta jakoś słabo wyposażone były.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reanef: no, czasem z licytacji można wyrwać w niskiej cenie. Ja sporo korespondowałem z mirkiem co sprowadza auta z usa. Z tym co wrzuca czasem linki z ciekawymi ofertami.