Wpis z mikrobloga

Założyłam Tindera. Tak. Ale nie sobie. Swojemu facetowi. Bo my lubimy takie eksperymenty. On 120 kg żywego mięcha, jaja w spodnie się nie mieszczą. Facet taki, że tylko brać. Żadne tam rurki i temu podobne pedalskie szmatki. Łysy. Zaczął wcześnie łysieć i ogolił się na wysoki połysk. Jest to mężczyzna z wielkim muskułem, ale jeszcze większym mózgiem. Facet, z którym można porozmawiać na każdy temat, gdyż posiada dużą i szeroką wiedzę. Wykonuje prestiżowy zawód, zarabia od dawna bardzo dobre pieniądze i jest świetny we wszystkim za co się tylko weźmie. Do tego potrafi przelecieć tak, że nie wiesz jak się nazywasz.
Celem eksperymentu było ustalenie, dlaczego on twierdzi, że ma słabe powodzenie u tych wszystkich Tinderelli. Tinderella, jaką jest, wszyscy wiemy. Bardzo dużo mi o nich opowiadał, a ja nie wierzyłam. Bo ja wierzę w ludzi czasem. Ot taka wrodzona naiwność. Wnioski z mojego eksperymentu opisuję jak następuje:
1. Te dziunie nie szukają tego typu faceta. One chcą modnisia strojnisia śliczniusiego.
2. One nigdy nie piszą pierwsze.
3. Jak Ty piszesz do nich, zapytania używając, to one udają, że tego nie widzą i liczą na to, że będziesz błagał o odpowiedź i 15 sekund uwagi. Bo średnio taki czas musi poświęcić, by dolecieć na swoje wyżyny intelektualne. Potem składanie zdania często zajmuje dwa dni.
4. Po zdjęciach widać, która ma cycki, a która potencjalny rozum. Co kto lubi. My wolimy rozum. Zatem Tinder, aż pęka w szwach od rozbieranych zdjęć.
5. Każda laska tam ma milion polubień, bo ma narzędzie potrzebne mężczyznom, a mężczyźni go nie mają. #!$%@? się nazywa. Karta przetargowa. Brama do lepszego świata. Do świata, w którym atencja spływa na nie tęczowym strumieniem. Strumieniem szerszym niż ich zwoje w mózgu.
6. Większość z nich uwielbia wprost ironię i sarkazm. A jak zapytasz o różnicę, to nagle milknie... Bo jak możesz testować jej inteligencję?? Przecież jej inteligencja jest jej i się nie będzie chwalić.

Straszne jest to, jak bardzo taka głupia aplikacja, a właściwie ludzie uczestniczący w tym gównie, którzy oceniają fantastycznych ludzi tylko na podstawie tego jak wyglądają, czy mają jakieś braki, czy natura ich nadmiarem dobra uraczyła, może zaniżyć ich samoocenę. Mój facet twierdzi, że daleko mu do Klaudiusza, a ja uważam, że przerasta pod każdym względem ośmiu takich. Kobiety, po spotkaniu z tym człowiekiem, pod stołem w kolejce by się ustawiały. Z resztą tak też było, bo po dwóch zdaniach z nim zamienionych chce się wracać... Tylko one uznały, że ma jakieś braki (owłosienia na głowie na przykład, bo uważają to za wadę!!!).
A wy mężczyźni przestańcie latać za takimi pustakami, bo utwierdzacie je tylko w przekonaniu, że są fantastyczne. A one wtedy czują, że nie muszą nic robić. I tak też się dzieje. Psujecie je. #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo
  • 27