Wpis z mikrobloga

@beefislife: ale to i tak działa, bo masz AMRAP set. Nie działało by kompletnie na takim 5x5 miniplates.
W skali 1.5 tygodniai tak wychodzi to 3.5 kg. Bo dokłądasz 1 kg -> 2.5 -> 1 -> 2.5 -> 1. No chyba, że ktoś kupi dwa zestawy 0,5 kg
  • Odpowiedz
@Kasahara: ale:
- jaki sens ma wydłużenie progresji liniowej o przykładowo 3 tygodnie, jeśli w tym czasie możemy zacząć używać innych metod treningowych, bardziej zaawansowanych/zindywidualizowanych
- są inne możliwości niż progresja liniowa -> deload -> powtarzanie planu w nieskończoność / pakowanie (albo nawet roztrenowanie) poprzez przejście z 5 rep na 3
- talerze z tego samego zestawu/firmy również mogą różnić się wagą
- możesz dokładać co drugi trening 2.5kg, a
  • Odpowiedz
@urak666: Kotek ja to wszystko wiem i nigdy nie mówiłem, ze micoplates to jakiekolwiek rozwiązanie problemu ¯\(ツ)_/¯ sam tez greyskulla nie wymyśliłem. Nie mogłem też zrobić swojej wersji planu z kilkoma assetami/zmianami dla laika, bo to by się źle skończyło. Nawet z tego co podałem ludzie chcą zrobić plan z 15 ćwiczeniami, kupoważ talerze 0,1 lub 0,25 kg i inne durne pomysły. Im prościej tym lepiej ¯\(ツ)_/¯ a
  • Odpowiedz
@urak666: wrzucanie nowych lifterów na rpe to jest jakaś katastrofa totalna, samo nauczenie się korzystania z tego systemu zajmuje sporo czasu
  • Odpowiedz