Wpis z mikrobloga

Ale mnie irytuje normictwo, które komentuje #klaudiusz i myśli że wszystko jest okej bo hehe kobiety też chcą seksu, facet by to samo zrobił hehe a g---o prawda. Głównym problemem różowych jest kilka rzeczy które ta akcja pokazuje:
1) ich hipokryzje, wszystkie pewnie mają w opisie że nie szukają przygód na jedną noc etc - jak większość tinderówek - chyba że pojawi się odpowiedni kandydat, wtedy cały budowany przez nie skrupulatnie system wartości czy inne sapioseksualne bzdury idzie się p-------ć, razem z nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2) kompletny brak instynktu samozachowawczego - idziesz, do czyjegoś mieszkania na kolacje ze śniadaniem xD po 10 minutach rozmowy zapatrzona jak ta głupia łania w światła reflektorów, co u diabła dało takiej inteligentnej sapioseksualnej kobiecie jak ty tyle małpiego rozumu? Pościk z hasztagiem #metoo nie naprawi krzywdy która może cię dotknąć przez twoja naiwność
3) absolutnie chory poziom zapatrzenia w siebie przez polskie witaminki - przeciętni faceci na tinderze zrozumieja, że jak pisze do nich loszka 10/10 z jedno to jest to zapewne jakiś rodzaj bota albo scamu czy innego catfisha i zachowują ostrożność ewentualnie studzą zapał przyzwyczajeni do księżniczkowania każdej kobiety z którą rozmawiali, co robią świnie przekonane o tym że są pięknymi księżniczkami i są tego warte? To co napisałem wyżej, spotkanie po 10 minutach, latanie do Klaudiusza na zawołanie od razu podczas kiedy pewnie takim zwykłym 6/10 facetom nawet nie odpisuje i odmawia choćby spotkania na kawie przez miesiąc.
4) Ogólne z------e naszej kultury randkowania - no bo w Polsce trzeba być k---a pruderyjnym i udawać pannę dworską sprzed 200 lat która najpierw musi się zakochać korespondencyjnie i dopiero później może rozważy spotkanie ze swoim księciem, a facet ma być uparty jak ci w komediach romantycznych i być cierpliwym. CHYBA ŻE pojawi się jeszcze bardziej nierealny niż wszystko przedstawione w poprzednim zdaniu Klaudiusz, wtedy wasza inteligentna loszka traci k---a resztki rozumu, ale z koleżankami to się pośmieje że faceci to tylko chujem myślą ( ͡º ͜ʖ͡º)

W zdjęciu sum zwany w języka szekspira catfishem :^)

#przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #stulejacontent #tinder #stulejacontent
Almostawizard - Ale mnie irytuje normictwo, które komentuje #klaudiusz i myśli że wsz...

źródło: comment_mdbKMOOi5LrJYdLOTUaWSwBZLe98bzip.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Almost_a_wizard:

ie rozumiem co jest tak bardzo krzywdzącego dla kobiet w akcji. Nie były zwodzone miesiącami, żadnej nie stało się nic poza wyjściem z domu i zmarnowaniem pół godziny. Rozumiem gdyby je wabił, ośmieszał, robił zdjęcia i wystawiał na widok publiczny z napisem poleciała na Klaudiusza, ale wszystkie były ocenzurowane, rozmowy były krótkie a różowe nie straciły więcej niż trochę swojego i tak zawyżonego poczucia własnej wartości, bo dały się wkręcić na tak prostacką akcje. W najgorszym razie czegoś się nauczą na swoich błędach.


Tak może powiedzieć tylko osoba która ma za dużo wolnego czasu xD Wyjście z domu, rozmowy na tinderze, dobór ubrania, mycie się, suszenie włosów i nie wiem co jeszcze to raczej więcej niż pół godziny- mnożąc to przez liczbę osób okazuje się, że zmarnował dość sporo czasu
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Używasz słowa krzywdzić jakby to było coś z poważnymi znamionami wyrządzania KRZYWDY typu długiego nawiązania emocjonalnej relacji i nagłego jej zerwania bądź oszukania po miesiącach, a one tylko dzięki swojej naiwności daly się przekonać kilkoma zdaniami do wyjścia, w dosłownie MINUTY, większą krzywdę by sobie zrobiły oblewając się w tym momencie herbatą. Jeśli miały czas na to żeby latać za chłopem to najwidoczniej też go miały w nadmiarze przyjacielu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skąd wiesz, że w każdym wypadku poczucie własnej wartości było zawyżone? Uważasz, że te kobiety nie mogą mieć kompleksów lub jakiś fobii? No ale nie są przegrywami, więc zgnójmy je jeszcze bardziej w końcu każda, powtarzam KAŻDA kobieta jest bez serca, chce tylko chadów, daje d--y na prawo i lewo, a potem ma dzieciaka i szuka betabankomatu więc zasłużyły na coś takiego. Jeśli uważasz, że jest inaczej- czekam na usprawiedliwienie krzywdzenia innych ludzi. Nie rozumiem czemu ktoś mógłby to popierać


Jeśli miała wystarczające poczucie własnej wartości, żeby uwierzyć iż taki Klaudiusz akurat z nią chce się widzieć TERAZ ZARAZ i nawet nie podjęła się próby kwestionowania tego to z jej zadufaniem w swojej osobie i poczuciu wartości musialo być wszystko w porządku skoro uwierzyła że jest tego warta i akurat to na nią poluje takie ciasteczko jak nasz
  • Odpowiedz
@Almost_a_wizard:

Ale ja nie czynie żadnych obserwacji pod całe społeczeństwo tylko pod te konkretne lochy z tindera i co mi zrobisz, będziesz płakał że statystyki że niemiarodajne że wcale tak nie jest, ale jednak dały się na to zrobić i jest ich znacznie więcej.


Użytkowników tindera jest pewnie kilkaset tysięcy wśród nich znajdziesz pewni nawet osoby które dadzą się namówić na s-x z psem więc tak będę płakał, że nie miarodajne
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Myślę, że OP głownie piętnuje hipokryzje.
Jeśli "brzydka" dziewczyna napisałaby do chłopaka z propozycją...spotkania, a on by nie chciał, to pewnie odpisze w stylu "niee, dzięki" albo w najgorszym razie, że nie jest w jego typie.
Kobieta natomiast często zaczyna wyskakiwać z dziwnymi tekstami że "no jak możesz? ja nie jestem taka!", albo opisy "nie szukam przygody! no FWB" itd. itp. gdy tak naprawdę powód jest zupełnie inny.
Mężczyźni
  • Odpowiedz
@Almost_a_wizard: Jakoś jak faceci byli oszukiwani płakałem nad ich losem xD podobnie katole i kierowcy tirów xD

No i k---a- jak mam z Toba rozmawiać skoro sam nie odpowiadasz czy to co napisałeś na pewno dotyczy każdej. Tylko wtedy oszukiwanie innych osób może mieć dla mnie jakiś sens xD

Wciskam Ci słowo każda- bo to mogło by usprawiedliwić oszukiwanie przypadkowych osób- jeśli nie każda to to zwykłe s-----------o :)

@
  • Odpowiedz